В черговому турі першості України U-19 у першій лізі в третій групі юнаки СК «Дніпро-1» на стадіоні «Трудові Резерви» приймали земляків з клубу «Маолдіс». Наша команда виступала у такому складі: Пеєс, Коренев (Лисаченко,75) Ярило, Кудря (Федорченко,55), Алексеенко, Полонський (Євсіков,80), Обертас (Крук,86), Крохзмаль, Черняєв, Овзяк (кап), Гюльназаров.

Ще до середини першого тайму гості створили чимало непоганих нагод, щоб відкрити рахунок: двічі воротар спортклубівців вигравав дуелі у суперників після виходів сам на сам, був удар в поперечину зі штрафного, а ще у двох випадках форварди «Маолдіса» були з вигідних позицій повз воріт. У господарів в перші 45 хвилин в атаці запам’ятались два епізоди – після гострої контратаки Крохмаль завдав удару вище воріт, знаходячись в межах штрафного майданчику, а в іншому той же Крохмаль в падінні трохи не дотягнувся до гострого пострілу. За таких умов нічийний рахунок за підсумками першого тайму був для СК «Дніпро-1» досить сприйнятливим, але вже у компенсований арбітром час господарі пропустили гол у роздягальню, після того як гравець «Маолдіса» завдав невідпорного удару з лінії штрафного майданчику у дальній кут.

Після перерви малюнок гри не змінився. Гості діяли більш гостро і в перші 20 хвилин другої половини Пеєс двічі ліквідував виходи сам на сам, але у двох епізодах (на 71-й і 85-й хвилинах) і він не зумів завадити суперникам відзначитись голами. Було пару моментів і у господарів але з удар Полонськогз лінії штрафного майданчика прийшовся у руки голкіперу, а взяття воріт з боку Крохмаля арбітр не зарахував, помітивши перед цим фол з боку форварда спортклубівців. Вже у компенсований арбітром час гол престижу міг провести Євсіков, але він не влучив у дальній кут після індивідуального проходу лівим флангом. У підсумку юніори СК «Дніпро-1» поступилися з рахунком 0:3.