Після двох надважких днів, коли навантаження на тренуваннях були збільшені екстремальними погодними умовами, гравці «Дніпра-1» отримали відносне послаблення – сьогодні відбулося одне вечірнє заняття. Тим не менш назвати його легким аж ніяк не можна: вправи усі з м’ячами, але змінювали вони одна одну дуже швидко і були інтенсивними. Передачі, гра на четверо маленьких воріт, завершення атак та, врешті-решт гра на результат на ділянці, трохи меншій за половину поля.

У битві «зелених» та «червоних» останні здобули перемогу 4:1. У першому таймі ефектними голами відзначилися Руслан Бабенко та Артем Довбик. Після перерви шедевр у дальній кут поклав Олександр Сваток, вивівши «червоних» вперед; трохи згодом Бабенко оформив дубль, а на останніх секундах остаточний рахунок встановив Володимир Танчик.

Завтра на команду очікують чергові тренування, а 15 та 16 січня відбудуться контрольні матчі з «Динамо» Тбілісі та «Пахтакором».