Головний суддя: Дмитро Панчишин (Харків)

Судді на лінії: Віктор Нижник (Винниця), Сергій Приступа (Черкаська область)
Четвертий арбітр: Андрій Коваленко (Полтава)
Спостерігач арбітражу: Сергій Дзюба (Хмельницький)

«Дніпро-1»: 1. Рибак, 26. Каплієнко (44. Матарріта, 54), 5. Сарапій, 39. Сваток (кап), 42. Пасіч (27. Хайнер, 54), 23. Бланко (34. Танчик, 84), 18. Бабенко, 22. Рубчинський (25. Когут, 69), 8. Піхальонок (31. Танковський, 84), 9. Гуцуляк, 7. Довбик.

Запасні: 93. Валеф, 12. Кінарейкін, 99. Гомес, 14. Федорів, 11. Підлепенець, 2. Кононов.

Головний тренер: Олександр Кучер

«Львів»: 1. Рибка (кап), 54. Дитятьєв, 17. Кузик, 99. Фернандес Алвес, 45. Сасовський (26. Никитюк, 73), 14. Антоніо Леонардо (6. Алібеков, 10),  33. Мильченко, 77. Грисьо (87. Мишенко, 60), 21. Беляєв, 8. Саржняк (10. Богунов, 60), 11. Бугай (18. Есеола, 60).
Запасні: 1. Юрчук, 34. Ольховий, 19. Р. Михайлів, 30. Гільєрме.

Головний тренер: Анатолій Безсмертний

Голи: Гуцуляк, 7, 44; Довбик, 41, 90+3; Сарапій, 83 – Богунов, 62; Мильченко, 81.

Попередження: Кузик, 48; Мишенко, 70; Есеола, 90.

В рамках чергового, двадцятого за ліком туру УПЛ, у Вербну неділю, «Дніпро-1» вдома приймав останній на даний момент клуб ліги – ФК «Львів». Щодо львів’ян, то дуже важко сказати, за рахунок чого підопічні Анатолія Безсмертного зможуть залишити за собою право у наступному сезоні зіграти у вищому футбольному ешелоні країни. Навіть з урахуванням 14 (!) нових футболістів, що прийшли до команди у зимове міжсезоння. А от дніпряни, на відміну від суперника, ведуть відчайдушну боротьбу за золоті нагороди сезону. Нагорі таблиці одразу 3-4 клуби йдуть дуже щільною групою і мають шанси у будь-яких варіаціях завершити турнірну гонку.

У стартовому складі дніпрян в порівнянні з матчем проти «Металіста 1925» тренерський штаб спортклубівців провів дві зміни: одужав капітан команди Сваток, який зайняв звичне місце у центрі захисту замість Гомеса, а також з перших хвилин вийшов герой минулого туру Довбик, який відзначився хет-триком у воротах харків’ян, у той час як Пеглоу продовжує відновлення після пошкодження. Також у лазареті команди Адамюк і Амаш, а Назаренко пропустив гру за сімейними обставинами.

Вчора головний суперник дніпрян за золоті нагороди, «Шахтар» свій поєдинок проти «Металіста» виграв, а тому футболістам Олександра Кучера нічого іншого не залишалось, як грати лише на перемогу сьогодні: не можна було відпускати далеко конкурентів. Та й поразкою «Зорі» також важливо було скористатись.

Гра розпочалась зі швидкого м’яча у ворота номінальних гостей. Вже на сьомій хвилині спортклубівці провели швидку атаку, яка закінчилась взяттям воріт «Львова». Бабенко підібрав м’яч у центрі поля, далі Рубчинський перевів вліво, а Каплієнко виконав простріл у карний майданчик. Де, після помилки центрального захисника гостей, Гуцуляк прийняв м’яч, прибрав на замасі Кузика і повз Рибки вразив ціль – 1:0. За п’ять хвилин Олексій міг оформлювати дубль, але цього разу захисник встиг завадити навести влучний удар.

Ближче до екватору першого тайму господарі провели другу хвилю своєї активності. Впродовж кількох хвилин рахунок міг чотири рази змінитись на більший на користь «Дніпра-1». Двічі поспіль в центрі уваги опинявся Бланко. Спочатку йому не вистачило кількох сантиметрів, аби замкнути чудову передачу від Піхальонка. А в наступному епізоді він…став – звичайно не спеціально – на шляху м’яча у ворота після удару Довбика. Сам Артем міг забивати на 33 хвилині, але йому також не вистачило трохи швидкості, аби замкнути навіс активного на лівому фланзі Каплієнка – м’яч пройшов трохи над поперечиною воріт Рибки. А після кутового кіпер «Львова» врятував, відбивши навіс/удар Піхальонка.

У відповідь гості мали два напівмоменти. Вихід 2 в 1 захисника своєю вкрай не точною передачею змарнував Саржняк, а удар у ближній кут від Бугая виявився невдалим. А на завершення тайму гравці «Дніпра-1» забили ще двічі, довівши свою перевагу до великої. На 41 хвилині гол створили Піхальонок і Пасіч. Перший побачив коридор на правому краю для партнера, Пасіч чудово увірвався на оперативний простір і виклав круглого під удар Довбику. Нападник дніпрян зробив те, що і повинен – 2:0. А за три хвилини Рубчинський асистував Гуцуляку, який випередив одразу двох захисників, вколотив м’яч у ворота. Чудове завершення чудового першого тайму, який пройшов за тотальною перевагою господарів.

Другу половину зустрічі також набагато активніше розпочали спортклубівці. Піхальонок вивів 1 на 1 з Рибкою Бланко, але переграти капітана «Львова» аргентинцю не вдалося. А трохи пізніше двічі поспіль за підопічних Безсмертного зіграла поперечина. Вона врятувала гостей після удару головою Сарапія і сейва Рибки. А також стала на шляху сфери після потужного пострілу Рубчинського. І – миттєво спрацювало відоме футбольне правило: не забиваєш ти, заб’ють тобі. Гол для гостей створили гравці, які лише дві хвилини тому з’явились на полі. Есеола продавив захисника «Дніпра-1» і точно асистував на Богунова, який навіть не забивав – заніс м’яч у ворота.

Після пропущеного голу футболісти «Дніпра-1» знову встановили контроль. І робили це досить успішно. Аж допоки матч не дійшов своїх останніх хвилин. А там – львів’яни забили вдруге і ледь не повернули інтригу у гру. На 81 хвилині Мильченко мав вдосталь часу та простору, аби розібратися у карному майданчику з Сарапієм, і точно пробити в дальній кут. У гостей 2 удари в ствір воріт і два голи. Здавалося, гості близькі до суперкамбеку, але майже одразу дніпряни все розставили по своїх місцях. Рибка врятував після дуже важкого удару в дотик від Довбика – кутовий. Після розіграшу якого Сарапій замкнув дальню штангу, використавши навіс Когута і помилку двох оборонців «Львова». Ну а гольову крапку у цьому класному і дуже результативному поєдинку встановив Артем Довбик. Танчик відмінним пасом вивів партнера на побачення з Рибкою. Нападник «Дніпра-1» обіграв візаві й закотив м’яча у порожні ворота – 5:2!

Що ж, СК «Дніпро-1» здобуває яскраву крупну перемогу над аутсайдером і знову на відстань одного очка наближається до лідера чемпіонської гонки «Шахтаря». А це значить, що вся боротьба ще попереду. А от для Олександра Кучера єдиним, що може трохи зіпсувати настрій сьогодні – це два пропущених м’ячі.