Контрольний матч.
24 червня. 18:00. УТБ «Металург» (Запоріжжя)
ФК «Зоря» (Луганськ) – СК «Дніпро-1»  1:1 (0:1)
«Зоря»: Шевченко, Вернідуб, Чеберко, Тимчик, Ємець, Сілас, Хомченовський, Кочергін, Ледньов, Кабаєв, Громов.
СК «Дніпро-1»: 1 тайм: Кліщук, Романюк, Лопирьонок, Логінов, Шаповал, Батагов, Сніжко, Когут, Оринчак, Конкольняк, Кожушко. 2 тайм: Юрчук, Нагієв, Бородай, Сарапій, Польовий, Загальський, Ярмолюк, Панасенко, Чичиков, Бєляєв, Кузін.

Голи: Оринчак (39, пас Когут), Ледньов (71)

1 хв. Матч розпочато.

2 хв. Дніпряни одразу розпочали активно, перейшовши на половину поля “Зорі”. Після подачі з правого флангу надійно на виході зіграв Шевченко.

3 хв. Луганчани пішли в атаку у відповідь, але в середині поля були зустрінути дніпрянами, які після перехвату провели стрімку контратаку, проте Кожушко опинився в офсайді.

4 хв. Зараз гра більше пішла на половині поля спортклубівців, але Батагов добре вигразає м`ячі в опорній зоні.

5 хв. Логінов перервав гострий простріл з правого флангу.

6 хв. Багатоходова комбінація “Зорі” завершується потужним ударом з лівого кута штрафного майданчику, з яким відмінно впорався Юрчук.

7 хв. Після кутового у виконанні “Зорі”, Кліщук вибив м`яч кулаками, при цьому арбітр зафіксував фол на голкіпері.

8 хв. Луганчани притисли гостей до їх штрафного майданчику. Після навісу з лівого філангу було завдано удар головою – Кліщук грає надійно.

9 хв. Сніжко відмінним пасом виводив в прорив Кожушка, але у того м`яч вибили захисники, після чого той же Сніжко продовжив атаку другим темпом, але до удару справу довести не вдалося.

10 хв. Гостра контратака “Зорі”, яка завершщилася заблокованими ударами по воротах.

11 хв. Сніжко виводив на удар Когут, який пробив метрів з 22-х – вище воріт.

13 хв. Атака дніпрян правим флангом призвела до кутового. Сніжко подав, Шевченко м`яч відбив, після чого першим на підбиранні був Романюк, який пробив повз воріт.

14 хв. “Зоря” провела атаку правим флангом, і після подачі було завдано удар з кута воротарського майданчику – м`яч пройшов у метрі від стійки.

16 хв. Гра триває за перевагою “Зорі”, але гості надійно захищаються.

19 хв. Логінов довгим пасом виводив в прорив Кожушка, який прострілював у центр, але Когут не встиг на передачу партнера.

20 хв. Останні хвилини слід занести в актив капітану команди Сергію Логінову, який надійно діє і в захисті, перериваючі атаки суперників, і намагається гострими передачами розпочинати атаки своєї команди.

22 хв. Відмінна атака у виконанні спортклубівців. Кожушко видряпав м`яч у боротьбі з чотирьма захисниками, віддав пас на Когута, але Ігор пробив не дуже сильно, і  м`яч став легкою здобичею Шевченка.

24 хв. “Зоря” провела гостру атаку і після прострілу з парвого флангу Лопирьонок зумів вибити м`яч, а після атаки другим темпом Кліщук відбив удар на кутовий.

26 хв. Сніжко і Оренчак організували контратаку, в результаті якої спортклубівці заробили перспективний штрафний, але його виконання було не гострим.

28 хв. Луганчани пробивають з лінії штрафного майданчику повз воріт.

31 хв. Кожушко в контратаці обіграв двох захисників суперника, але на третьому м`яч все ж таки втратив.

34 хв. Луганчани продовжують володіти територіальною перевагою, але спортклубівці надійно і самовіддано захищаються, залишаючи супернику можливості тільки бити з далекою відстані. Черговий такий удар був не точний.

39 хв. ГООООЛ!!! Після розіграшу стандарту, Когут навішує у штрафний майданчик суперників, а там Оринчак, що знаходиться в команді на оглядинах, спрямовує м`яч у сітку – 1:0 на користь СК “Дніпро-1”!!!

42 хв. Луганчини штурмують ворота спортклубівців, заробляють кутовий, після якого гості одразу організовують контратаку, проте Шевенко, вийшовши далеко з воріт, випереджає Кожушка.

43 хв. Ледньов ледве не зрівняв рахунок, потужно пробивши поруч із хрестовиною.

44 хв. В останні хвилини тайму спортклубівцям вдалося взяти м`яч під свій контроль, але без особливих загострень.

45 хв. “Зоря” провела різку контратаку, але Логінов впевнено переграв Сіласа.

45+1 хв. Ще одна контратка “Зорі” правим флангом закінчилася зрізкою у власні ворота Лопирьонка, але надійно зіграв Кліщук.

45+1 хв. Перерва.

46 хв. 2 тайм розпочато. Дніпряни повністю оновили склад, а “Зоря” продовжила грати тими ж виконавцями.

49 хв. Господарі розпочали другий тайм з атак, одна з яких призвела до кутового. Після розіграшу стандарту Юрчук не дотягнувся до м`яча, і луганчани зуміли спрямувати сферу у сітку, але лайнсмен зафіксував офсайд. Рахунок залишився без змін.

51 хв. Ще один офсайд у господарів.

52 хв. Перші хвилини другого тайму більше проходять у середині поля без особливих загострень.

55 хв. Луганчани знову стали більше володіти м`ячем, переводячи гру з флангу на фланг, але ніякого загострення біля воріт дніпрян не має – захист діє надійно.

56 хв. Перспективна атака дніпрян закінчилася пострілом Кузіна, але удар заблокували захисники.

57 хв. “Зоря” розіграла кутовий, з подачею з якого впевнено впорався Юрчук.

58 хв. Черговий кутовий у виконанні “Зорі” призвів одразу до трьох хвиль атак, але кожна з них розбивалася об ешелонований захист дніпрян.

60 хв. На правому фланзі Нагієв і Чичиков розіграли комбінацію, після якої Олексій змістився у центр і завдав удару, але з ним впевнено впорався голкіпер “Зорі”.

62 хв. Тепер вже Чичиков кидає у прорив Ярмолюка, який зумів завдати удар, але надійно грає Шевченко.

68 хв. У порівнянні з першим таймом гра триває не так жваво. Крім того, луганчани стали частіше порушувати правила. Особливо по ногах дістається Бєляєву і Кузіну.

69 хв. Перспективний штрафний у виконанні Бєляєва – м`яч пройшов набагато вище поперечини.

71 хв. 1:1. Це Ледньов влучно пробив у нижній кут воріт дніпрян з лінії штрафного майданчику.

73 хв. Господарі підвищили темп і заробили небезпечний штрафний, але удар був дуже неточний.

75 хв. Гра стає більш нервова і жорстка.

76 хв. Кузін завдає удар у межах штрафного майданчику, але голкіпер відбиває м`яч на кутовий.

78 хв. Луганчани відбилися і після кутового у виконанні Загальського, і після подачі зі штрафного, який гості заробили атакою другим темпом.

79 хв. Ледньов падає у шторафному майданчику дніпрян, але це не призвело враження на арбітра, як і крики з тренерського містка “Зорі”. Гра продовжується.

80 хв. Атака “Зорі” закінчилася ударом поруч із стійкою.

81 хв. Нагієв пройшов правим флангом і віддав пас у центр на Панасенка, який завдав потужного удару, проте влучив у захисникка, від якого м`яч пішов на кутовий.

81 хв. Після подачі кутового Шевченко вибиває м`яч кулаками, при цьому арбітр фіксує фол у нападі на воротаря.

82 хв. Громов замикає в падінні головою простріл з правого флангу, але у ворота не влучає.

83 хв. Бородай ліквідує гостру атаку “Зорі”

84 хв. “Зоря” виконує стандарт, Громов б`є головою, але  м`яч летить повз воріт.

85 хв. Нагієв ледве не обікрав суперника, а так міг би вийти на побачення з голкіпером, після чого Чичиков на правому фланзі йде у підкат, підстрахувавши партнера.

87 хв. Трійка Нагієв-Ярмолюк-Чичиков влаштувала непогану тікі-таку на правому фланзі, але довести справу до удару не вдалося.

89 хв. Загальський виконує кутовий, Сарапій виграє боротьбу на другому поверсі, але удар вийшов не сильним і м`яч опинився в руках у воротаря.

90 хв. Ярмолюк надійно зіграв головою на лінії власного воротарського майданчику після навісу з правого флангу.

90+1 хв. Фінальний свисток. Нічия 1:1.