Контрольний матч. Сіде (Туреччина).
6 лютого. 15.00 (київський час). Стадіон комплексу Linda Resort Hotel
СК «Дніпро-1» – СК «Полі» (Тімішоара, Румунія) 1:0 (0:0)
Склад СК «Дніпро-1»: 31. Кліщук, 22. Чеботаєв, 7. Лопирьонок, 15. Логінов, 11. Шаповал, 4. Кравченко, 21. Загальський, 99. Бєляєв, 17. Кузик, 24. Назаренко, 27. Яворський.
2 тайм: 81.Бабічин, 10. Бровченко, 3. Сафронов, 28. Очігава, 8. Польовий, 44. Батагов, 18. Сніжко, 25. Когут, 77. Чичиков, 19. Хучбаров, 20. Куліш.
Запасні: 9. Романюк, 45. Ярмолюк, 89. Панасенко, 14. Рубчинський.
Стартовий склад СК «Полі»: Беган, Олтеану, Чидуреа, Параматті, Біліа, Опря, Мунтяну, Голда, Роговеану, Мотряну, Драгічі.
Гол: Куліш (85)

У першому таймі стартового матчу спортклубівців на турецьких зборах тренерський штаб задіяв в основному тих виконавців, яких вболівальники звикли бачити восени – принаймні лінія захисту і опорна зона саме так і виглядала, а от креативити разом з Назаренком повинні були новачки – Кузик, Яворський (він ще знаходиться на оглядинах) та Бєляєв, який знову починає награвати зв’язки з партнерами після оренди. Весь матч пройшов з великою ігровою перевагою дніпрян, які повністю домінували у володінні м’ячем, а їх суперникам часто доводилося порушувати правила проти технічних і швидкісних спортклубівців, на що арбітр реагував далеко не завжди, а впродовж матчу показав лише одну жовту карту румунській команді. Незадовго до кінця матчу пристрасті на полі навіть переросли у невеличку сутичку, проте командам вдалося швидко заспокоїтись. При такій грі дніпряни могли розраховувати на стандарти, але тривалий час суперникам вдавалося надійно захищатися. До перерви особливо гострим був момент, коли Кравченко отримав шанс покарати «Полі» за грубість проти Кузика, але перекинути стінку капітан дніпрян не зумів.
У другому таймі тренерський штаб спортклубівців повністю оновив склад: тандем в центрі оборони склали Сафронов і Очігава, а в середині поля активно діяли Батагов і Сніжко, яким також багато діставалося від суперників. Помітними на флангах були і Хучбаров з Чичиковим, чиї рейди не раз ставили у глухий кут суперників. Ну а успіх дніпрянам все ж таки приніс стандарт – незадовго до фінального свистка Куліш головою спрямував м’яч у сітку після подачі з кута поля від Польового. В кінці гри у румунських футболістів був шанс відновити рівновагу, але нападник «Полі» не скористався помилкою оборони дніпрян і пробив повз воріт. Ще після цього команди обмінялися гострими атаками, які закінчувалися падіннями у штрафному майданчику, але арбітр вирішив пенальті в цьому матчі не призначати. Отже, 1:0 – дніпряни розпочинають перший турецький збір у цьому році з перемоги!