Портал Sport Arena підвів традиційні підсумки минулого туру у Першій лізі. Цього разу лауреатами третього туру, в якому спортклубівці переграли у гостях кропивницьку «зірку» (2:0), стали два гравця СК «Дніпро-1», саме ті, хто і відзначився у зустрічі голами.

Центральний півзахисник – Ігор Загальський (СК “Дніпро-1”)

Матч проти колишніх одноклубників у рідному місті – це випробування. І не так просто було Загальському втриматися від надмірних святкувань, коли саме він відкрив рахунок у матчі з “Зіркою”. Надалі Ігор звично плідно працював у центрі поля. Стояв біля витоків відразу кількох гострих атак, у тому числі, й другої результативної.

Нападник – Станіслав Куліш (СК “Дніпро-1”)

І знову він! На старті сезону щотуру Куліш засмучує суперників дніпрян. У Кропивницькому Станіслав мав відразу кілька моментів, щоб забити, натомість, для початку виступив як асистент. Ринувшись на аут, він повів за собою «охоронців», а сам своєчасною скидкою вивів на вбивчу позицію Загальського. Традиційно добре давав адресу для передач, тому гол був справою часу. Досягнув свого в другому таймі, чим зняв непотрібне хвилювання й закріпив перевагу лідера над недавніми прем’єр-лігівцями.

Прес-служба СК «Дніпро-1» за матеріалами Sport Arena