СК «Дніпро-1» – «Таврія-Сімферополь» 4:2 (3:1)
Судді: Дмитро Осауленко (Київ), Віктор Попков (Волноваха), Олексій Преснухін (Маріуполь)
Четвертий арбітр: Людмила Тельбух (Дніпро)
Суддівський наглядач: Віктор Чернишов (Кременчук)
СК «Дніпро-1»: Бабічин, Бровченко (Сафронов,64), Логінов, Лопирьнок, Польовий, Кравченко (кап.), Сніжко, Когут (Передистий,82), Мємєшев (Кожушко,46), Чегурко (Поплавка,46), Супряга (Бєляєв,72).
Головний тренер: Дмитро Михайленко
«Таврія-Сімферополь»: Гурін, Куксенко, Кушнір, Масалов, Фетісов (Елоєв,81), Біжко (Жиганов,61), Гриппа, Тищенко, Логвіненко (кап.) (Журавленко,89), Жавко, Соколан (Тимошевський,90).
Запасні: Логовський, Воронченко,
Головний тренер: Сергій Шевченко
Голи: Логінов (5), Соколан (7), Когут (33), Мємєшев (35, з пенальті), Кожушко (77), Елоєв (85)
Попередження: Бабічин (6), Мємєшев(29), Тищенко (55), Польовий (74)
На матч проти сімферопольців дніпряни вийшли майже у тому ж складі, що три дні тому виходив на початку гри в Горностаївці. Зміни стосувалися лише двох позицій – на останній межі удруге в сезоні вийшов юніор Бабічін, а на фланзі захисту Сафронова замінив досвідчений Бровченко. Як і очікувалося господарі зі стартових хвилин заперли суперника біля його штрафного майданчику і вже 5-й хвилині спортклубівці відкрили рахунок – Логінов після подачі зі штрафного від Кравченка, з другої спроби зумів переграти Гуріна, перервавши його суху серію, що складалася з п’яти матчів. Проте кримчани зуміли відновити рівновагу досить швидко. Бабічин зіграв руками за межами штрафного майданчику, за що отримав від арбітра попередження, а гості виконали штрафний – з ударом Гриппи Бабічин впорався, а от на добивання першим встиг Соколан -1:1.
Після такого бурхливого початку господарям довелося все розпочинати з початку і невдовзі Кравченко перевірив Гуріна на пильність, який відбив підступний удар на кутовий. Далі, після серії кутових, Мємєшев продовжив рахувати стійки, влучивши у каркас воріт буквально з двох метрів. На деякий час гостям вдалося трохи збити темп гри, але тут знову на авансцену вийшли стандарти. Після шостого за рахунком кутового біля воріт «Таврії» Логінов виграв боротьбу і скинув м’яч на Когута, який влучно пробив у дальній кут -2:1! А вже за хвилину Супряга втік від захисників і Гурін збив нашого форварда у штрафному майданчику. Пенальті взявся виконати Мємєшев, який нарешті зумів забити свій перший гол у складі спортклубівців, що дуже важливо для гравця у психологічному плані.
У перерві тренерський штаб дніпрян провів одразу дві заміни, повністю оновивши фланги, випустивши Поплавку і Кожушка. Останній одразу ж вирішив почати пристрілку, але перший його удар не був складним для Гуріна, а другий влучив у сітку із зовнішнього боку. А вже на 58-й хвилині Олег зобов’язаний був забивати після відмінного пасу Супряги, але Гурін у блискавичному стрибку відбив удар Кожушка метрів з десяти. На цьому нападник спортклубівців, який було видно скучив за футболом, не збирався заспокоюватися, і невдовзі опинився на самоті з Гуріним, але замість удару вирішив віддати пас, де нікого не було…
Хоча і гості не відсиджувалися у захисті, і Соколан цілком міг оформити дубль, але не влучив у дальній кут, дійшовши майже до воротарського майданчику. Але героєм другого тайму все ж таки був Кожушко, який не міг залишити поле без голу і на 77 хвилині він отримав чудовий пас від Сафронова і втік на побачення із Гуріним, якого нарешті зумів переграти – 4:1. Щоправда і кримчани не збиралися здаватися і Елоєв, який тільки з’явився на полі, красивим ударом з-за меж штрафного майданчика відіграв один гол. Проте на більше гостей цього вечора не вистачило, і СК “Дніпро-1” довів гру до переконливої перемоги, а з нею і здобув путівку до Першої ліги!!!