Кубок пам’яті Миколи Кудрицького. Група «Б». 1 тур.
1 грудня. 12.00. Придніпровськ. Манеж.
СК «Дніпро-1» -U-19 – «Легіонер» (Дніпро) 2:3 (1:1)
СК «Дніпро-1» -U-19: Бабічин (Веклич,41), Волинець (Жінчин,41), Стельмащук (Матвєєв,41), Зайков (кап) (Донцов,63), Ернандес (Рагулін,63), Маловічко (Бутіч,41), Батагов (Полубєхін,63), Соловйов, Копил (Кіреєв,41), Віговський (Гаврилюк,41), Сокол (Митченко,41)
Голи: Батагов (40), Митченко (57) – Мухамед Салім (20,59), Веклич (41, автогол)

Юнацька команда «Дніпро-1» сьогодні стартувала в турнірі пам’яті улюбленця дніпровської публіки другої половини 80-х років минулого століття Миколи Кудрицького. Цей турнір фактично є зимовою першістю Дніпропетровщини, і ось вже багато років організовується обласною Федерацією футболу. У цьому заході беруть участь найсильніші аматорські команди регіону , і навіть представник Другої ліги ПФЛ – ФК «Нікополь»,тож для юнаків спортклубівців участь у подібному змаганні – це чудова можливість перевірити власні сили на тлі серйозних колективів і зануритися у справжній чоловічий футбол. Ігри турніру команда проводитиме по суботах на полі манежу бази у Придніпровську. Зазначимо, що усі матчі зимових змагань під егідою ФФДО проходять по два тайми по 40 хвилин.
Першим суперником спортклубівців стала команда «Легіонер», яка у минулому сезоні посіла друге місце з 12 команд у груповому етапі Першої ліги чемпіонату області, після чого в чвертьфіналі фінальної стадії тільки у додатковий час поступилася майбутньому тріумфатору ліги павлоградському «Атріуму». Команда і справді складена із справжніх легіонерів (у стартовому складі їх вийшло одразу дев’ять) – це студенти дніпровських вищих навчальних закладів, які у своїй більшості представляють Гану.

У першому таймі на полі точилася рівна гра. Господарі більше володіли м’ячем, іноді розігрували непогані комбінації, але у перші півгодини гри практично не доводили свої атаки до логічного завершення – ударів. Легіонери діяли більш гостріше і одну зі своїх атак завершили взяттям воріт, коли Мухамед Салім опинився на одинці проти Віктора Бабічина. У першому таймі гості змусили голкіпера дніпрян ще кілька раз вступати у гру, але в основному після ударів здалеку. У свою чергу спортклубівці більш агресивно стали діяти в заключні 10 хвилин тайму. Приємно, що команда ні в чому не поступалася більш досвідченим гравцям, і у першу чергу в боротьбі – після стиків саме легіонерівці в основному опинялися на газоні, нерідко імітуючи страшну біль. Чудову нагоду відновити рівновагу втратив центральний захисник Максим Стельмащук, який підключився до стандарту, і з лінії воротарського майданчику пробив вище поперечини. Далі повели пристрілку Арсеній Батагов і Максим Сокол – знову повз цілі. Міг зрівняти рахунок і Сергій Маловічко, який опинився з м’ячем перед воротарем, але у підсумку втратив можливість для удару. Та все ж таки спортклубівці відновили рівновагу перед самим свистком на перерву – Арсентій Батагов перестрибнув всіх, і головою спрямував м’яч у сітку після подачі з кутового.
У перерві тренерський штаб дніпрян провів одразу сім замін, і можливо не усі гравці одразу налаштувалися на гру – прикрої помилки припустився воротар команди Данило Веклич, якому, практично одразу після поновлення гри, захисник зробив передачу, але воротар не зумів зупинити м`яч, в результаті чого сфера опинилася у сітці воріт, а у протокол матчу арбітри записали автогол на рахунок голкіпера. Господарі одразу пішли вперед великими силами. Команда стала часто бити з-за меж штрафного майданчику, але знову снаряди клалися поруч із ціллю. Одного разу з трибуни здалося, що захисник «Легіонеру» перервав політ м’яча рукою, але арбітр на це не відреагував. Та на 57-й хвилині Владиславу Митченку вдалося прорватися у штрафний майданчик гостей і завдати невідпорний удар у дальній кут -2:2. Проте гості досить швидко знову вийшли вперед – після того, як Данило Веклич відбив удар суперника, все той же Мухамед Салім першим встиг на добивання – 2:3. До завершення матчу залишалося ще більше 20 хвилин, і дніпряни мали кілька непоганих нагод утретє зрівняти рахунок, але не сталося. Останній момент вже у компенсований арбітром час втратив Богдан Жінчин, який підключився на стандарт і махнув ногою повз м’яча, знаходячись у воротарському майданчику.