Чемпіонат України U-19. Перша ліга. 3 тур.
СК «Дніпро-1» – «Кобра» (Харків) 2:1 (0:1)
«Дніпро-1»: Бабічин, Зайков (кап), Кобельчук (Швиденко,46), Жінчин, Езеагбанарі (Гаврилюк,46), Литвиненко, Віговський (Сокол,76), Соловйов (Кіреєв,57), Митченко (Маловичко,70), Ховайко, Батагов (Копил,70)
Голи: Гаврилюк (47), Ховайко (54, пас Віговський)
Цього разу тренерський штаб юніорів використав таку розстановку: у центрі захисту Зайков і Жінчин, з права в обороні – Кобедьчук, зліва – Езеагбанарі. В центрі поля атаки розганяв трикутник Батагов-Литвиненко-Соловйов, на вістрі атаки діяв Митченко, якого з флангів підтримували Віговський та Ховайко.
Цікава річ. У двох попередніх матчах чемпіонату спортклубівці перші таймі закінчували однаково – 0:0, а от вже після перерви додавали, забивши разом в двох іграх сім м’ячів. В цій грі дніпряни знову взяли першу половину гри на, як кажуть, розкачку. Господарі володіли територіальною перевагою, але особливо гострих моментів створити біля воріт суперника не могли. Таким чином, в перші півгодини гри запам’ятались тільки дальні удари Ховайка і Литвиненка, але у першому випадку надійно зіграв воротар, а другому м’яч пройшов у сантиметрах над поперечиною. З іншого боку харків’яни на 30-й хвилини гри змусили Бабічина зробити красивий сейв, але за 5 хвилин і він був безсилий врятувати команду, коли після прострілу з правого флангу перед ним наодинці залишився форвард «Кобри», який головою спрямував м’яч у сітку – 0:1.
Одразу після цього господарі заграли більш активно і у продовж двох хвилин створили два непоганих моменти: спочатку Батагов головою замикав подачу з кута поля – вище воріт, а потім той же Батагов чудовим пасом кинув у прорив Езеагбанарі, який вискочив на побачення з воротарем і навіть пробив повз нього, але м’яч буквально з лінії воріт вибив захисник «Кобри». Перед самим свистком на перерву Литвиненко розіграв стінку з Митченком і завдав удар з лінії штрафного майданчику, але м’яч пройшов поруч із стійкою.
У перерві тренери освіжили фланги захисту, випустивши Швиденка и Гаврилюка і одразу це принесло плоди: після потужного удару Литвиненка воротар харків’ян відбив м’яч перед собою, і саме Гаврилюк першим встиг на добивання -1:1. За 7 хвилин господарі вже вийшли вперед – Віговський зробив передачу між захисників, і Ховайко вискочив на побачення із голкіпером, чітко запустивши м’яч повз воротаря -2:1! Наступний гострий момент дніпряни створили вже у середині тайму, коли Кіреєв пройшов у штрафному майданчику до кута воротарської зони, але переграти голкіпера йому не вдалося. Невдовзі Віговській непогано прострілював воротарський майданчик, звідки Зайков влучив у стійку. У той же час гості потроху стали розкриватися і йти вперед великими силами, то ж додалося роботи і Бабічину, який кілька разів вступав у гру після досить небезпечних ударів. На 82-й хвилині виник досить спірний момент, коли Маловичко змусив суперника діставати м’яч з сітки власних воріт, але лайнсмен помітив у цьому епізоді офсайд.
Апогею гра досягла вже у компенсований арбітром час, коли м’яч влучив у руку Жінчину, і арбітр призначив штрафний прямо по центру практично з лінії штрафного майданчику. Удар, і м’яч влучає у стінку, а після добивання м’яч намертво взяв Бабічин. 2:1 – спортклубівці виривають вольову перемогу і набирають максимум очок у стартових трьох турах.