Юнацька збірна України U-18 (2001 рік народження) посіла сьоме місце на турнірі пам’яті Вацлава Єжика, що проходив в Словаччині. Підопічні Олега Кузнецова провели на турнірі чотири гри  і в усіх приймав участь півзахисник СК «Дніпро-1» Іван Литвиненко (загалом на рахунку гравця тепер 7 матчів в складі юнацької збірної України).

В груповому раунді українці спочатку поступилися команді Японії – 0:1 (Литвиненко зіграв весь матч), потім програли угорцям-0:1 (Литвиненко відіграв другий тайм), а в останньому матчі першого етапу синьо-жовті були сильнішими за господарів-словаків – 1:0 (Литвиненко знову провів всю зустріч). Але не дивлячись на перемогу в останньому матчі групового етапу українці все одно посіли останнє четверте місце, і в раунді плей-оф грали тільки за сьоме місце з аутсайдером іншої групи – командою ОАЕ. У цій зустрічі вихованці Олега Кузнецова перемогли 2:1 (Литвиненко провів перший тайм, який наша команда виграла 2:0) і у підсумку фінішували на турнірі сьомими.