Чемпіонат України U-19. Перша ліга. 4 група. 1 тур.
СК «Дніпро-1» – «Барса» (Суми) 5:0 (0:0)
СК «Дніпро-1»: Бабічин, Кобельчук, Зайков (кап.), Файдор (Кірєєв,46), Езеагбанарі (Швиденко,73), Соловйов (Сокол,73), Батагов (Жинчин,73), Литвиненко, Волинець (Виговський,46), Ховайко (Бутіч,60), Митченко (Гаврилюк,60).
Голи: Соловйов (48, пас Ховайко), Бутіч (62, пас Соловйов), Литвиненко (67, пас Кірєєв), Литвиненко (72, з пенальті, заробив Бутіч), Виговський (78, пас Литвиненко).

Сьогодні відбувся перший тур чемпіонату України серед команд не старше 19 років, де представники спортивного клубу «Дніпро-1» виступають у Першій лізі в четвертій підгрупі. Фактично – це новий колектив, який працює безпосередньо у тісній зв’язці з основним складом. Старший тренер команди – Віктор Біцюра. Йому допомагають тренер Ігор Плотко, тренер по воротарям Віктор Капустін та адміністратор Руслан Бутіч. Домашні матчі команда проводить на базі у Придніпровську. В стартовому турі чемпіонату наша команда приймала представників відомої в країні дитячої школи – «Барсу» з міста Суми.

Основу СК “Дніпро-1”-U-19 склали вихованці дніпровської Академії 2001 і 2002 року народження, які підсилені квартетом молоді, що заявлена за основний склад команди у Першому дивізіоні – це воротар Віктор Бабічин, центральний захисник капітан команди Кирило Зайков, центральний півзахисник Іван Литвиненко та гравець атакуючої лінії Кирило Ховайко, який в цьому матчі зайняв позицію на правому фланзі. В центрі оборони компанію Зайкову склав Артем Файдор, на правому фланзі захисту діяв Максим Кобельчук, а ліворуч – Денис Езеагбанарі. В центрі поля разом з Литвиненком трикутник склали Максим Соловйов та Арсеній Батагов. На лівому фланзі в середній лінії діяв Данило Волинець, а на вістрі атаки був висунутий Влад Митченко.

Перший тайм пройшов за великої територіальної переваги господарів. Юніори, як і основна команда, багато тримала м’яч, довго комбінувала, але все ж таки, гостроти у першому таймі біля воріт сумчан було небагато. Непогані моменти були у Соловйова, але тому не вистачало влучності та Волинця, якій двічі міг відкривати рахунок у продовж однієї атаки, але так і не зумів переграти голкіпера сумчан.

Щодо атакуючих дій гостей, то Бабічин більшу частину ігрового часу відверто нудьгував. За весь матч йому довелося вступити у гру лічені рази – двічі після несильних ударів з далеку, та одного разу вибив м’яч кулаком після кутового, а в іншому Віктор брав участь в перетасовці з партнерами на своїй половині поля.

Вже інша гра пішла після перерви. Гості трохи підсіли, а дніпрянам вдалося забити швидкий гол – Соловйов у штрафному майданчику легко розібрався із захисником та влучно пробив у дальній кут. Після цього гра взагалі фактично йшла на одній половині поля. Підсумковий рахунок міг бути і не 5:0, а значно більше. Виходи сам на сам із голкіпером не реалізували Гаврилюк і Бутіч. Той же Бутіч одного разу влучив у поперечину, а після чергового його удару голкіпер сумчан зробив дуже красивий сейв. Хоча саме Бутіч і зробив рахунок 2:0, закотивши м`яч у порожні ворота після передачі Соловйова. Ну а далі дубль оформив Литвиненко, який спочатку реалізував вихід сам на сам після передачі Кірєєва, а за п’ять хвилин реалізував пенальті, призначений за поштовх в спину Бутіча. Взяв Іван участь і в останньому голі команди, коли асистував Виговському. Отже, 5:0 – юніори СК «Дніпро-1» впевнено починають сезон!