Запасні: Ден.Сидоренко, Дм.Сидоренко, І.Коваленко, Дехтяренко, Єрмошенко, Цвіренко, Фаюк, Є.Коваленко.
СК «Дніпро-1»: Юрчук, Романюк, Лопирьонок, Логінов (кап), Шаповал, Загальський, Сніжко, Когут, Кузик (Чичиков,89), Назаренко, Куліш.
Запасні: Кліщук, Чеботаєв, Очігава, Польовий, Бровченко, Кожушко.
Головний суддя: Денис Шурман (Вишневе, Київська область)
Судді на лінії: Олександр Драшко (Вишгород, Київська область), Максим Чос (Київ)
Четвертий арбітр: Дмитро Крівушкін (Харків)
Суддівський наглядач: Олександр Матяш (Полтава)
Голи: Жданов (10), Куліш (28, з пенальті), Кузик (49)
Попередження: Каневцев (27), Когут (29), Жданов (90+1), Поспєлов (90+2)
Вилучення: Гранкін (28)

Стартовий склад дніпрян на перший офіційний матч у 2019 році був цілком очікуваний. У порівнянні з осінньою частиною сезону з перших хвилин вийшли два новачки, оновивши правий фланг, де грав тандем Романюк-Кузик. Зазначимо і відсутність травмованого Кравченка, в результаті чого в середині поля у дніпрян діяв трикутник Загальський-Сніжко-Когут.
Господарі почали більш активніше і вже на 5-й хвилині заробили перспективний стандарт, після якого Калюжний цілком міг відкрити рахунок, але невдало пробив з кількох метрів. Дніпряни відповіли відразу – після прострілу Кузика і скидання Куліша, Когут завдавав удар метрів з восьми, але влучив у Поспєлова, якого довелося виводити з нокдауну. Одразу ж Загальський подав кутовий, і той же Когут знову міцно пробив з вбивчої дистанції, але тепер точно у руки Каневцеву. А от харків’яни свій кутовий використали – це Жданов перестрибнув усіх у воротарському майданчику, і головою спрямував м’яч у сітку – 1:0.
Непоганий шанс відігратися гості мали на 19-й хвилині, коли на удар вивели Кузика, але йому у ноги кинувся захисник, а далі вже Когут був у положенні поза грою. Невдовзі знову Когут опинився на ударній позиції після прострілу з лівого флангу, але пробити йому завадили – дніпряни заробили тільки кутовий. Спортклубівці продовжили володіти перевагою і пресингувати суперника на його поливні поля, і в решті-решт змусили помилитися харків’ян у захисті: Назаренко перехопив передачу захисника на Каневцева, і голкіперу довелося збивати Олександра у власному штрафному майданчику, при цьому рефері обмежився для нього тільки жовтою карткою, вирішивши, що фолу останньою надії там не було. З 11-метрової позначки впевнено пробив Куліш, зміцнівши власне лідерство у сперечанні снайперів чемпіонату. А одразу після цього господарі залишились у меншості – Гранкін грубо атакував Когут і отримав пряму червону карту. Далі вже гра повністю перейшла на половину поля «Металіста 1925». На 34-й хвилині партнери знайшли Когута в центрі чужого штрафного майданчика, але Ігор не зумів добре приборкати м’яч, і втратив чудову нагоду вивести свою команду вперед. Ближче до перерви масована атака дніпрян закінчилася потужним ударом Загальського, але на шляху м’яча встав захисник.
Але те, що не вдалося зробити дніпрянам у кінці першої половини гри, сталося одразу по перерві – Назаренко кинув знайшов пасом на фланзі Шаповала, який прострелив у штрафний майданчик, де Куліш продовжив політ мяча далі, а там Кузик, за допомогою рикошету, вивів спортклубівців вперед, відзначився голом вже у дебютній грі за СК «Дніпро-1»! Підопічні Дмитра Михайленка продовжують домінувати, і на 54-й хвилині м’яч після штрафного у виконанні Загальського проходить над поперечиною у лічених сантиметрах. Взагалі, повівши у рахунку, дніпряни спокійно контролювали ситуацію на полі, не даючи супернику навіть можливості наблизитись до власних воріт, при цьому продовжуючи постійно турбувати володіння Каневцевва. Вчергове голкіпер господарів вступив у гру на 68-й хвилині після удару з льоту Кузика, коли Орест у дотик замикав довгий пас Логінова. За п’ять хвилин чудова комбінація спортклубівців знову закінчилась ударом Кузика, якого практично на порожні ворота виводив Куліш, але кут був досить гострий і Каневцев встиг згрупуватися і відбити ногою удар. Тільки на 76-й хвилині «Металіст 1925» зумів заробити кутовий, після якого знову було гаряче біля воріт дніпрян – той же Жданов пробив головою, і Юрчук відбив м’яч у стійку. Але цей момент став тільки епізодом і фактично єдиним шансом господарів врятуватися. Тож дніпряни взяли реванш у принципового суперника за поразку у першому колі і збільшили свій відрив від конкурента до восьми очок!