Запасні: Бабічин, Польовий, Бровченко, Панасенко, Бєляєв, Хучбаров.
«Колос»: Яшков, Сахневич, Гавриш (кап), Максименко, Мігунов (Чорноморець,83), Задоя, Рябов (Дорошенко, 71), Кизилатеш (Костишин,71), Ільїн, Морозко (Бонасевич,68), Лисенко (Бондаренко,46).
Запасні: Сітало, Терехов, Охрончук, Нехтій, Антюх
Головний суддя: Вадим Запрутняк (Ужгород)
Судді на лінії: Сергій Наскалов (Мукачеве), Дмитро Попельницький (Кропивницький)
Четвертий арбітр: Денис Резніков (Кам`янське)
Суддівський наглядач: Едуард Валенко (Львів)
Голи: Ільїн (11), Логінов (29), Назаренко (45+1), Чичиков (74).
Попередження: Когут (22), Задоя (28), Морозко (63), Яворський (71), Ільїн (87), Сніжко (90+2)

На 84-й хвилині Бондаренко (“Колос”) не реалізував пенальті (воротар).

В заключному домашньому матчі сезону дніпрянам протистояв ковалівський «Колос» – колектив, який веде відчайдушну боротьбу із «Волинню» та «Металістом 1925» за дві путівки у стикові матчі з клубами УПЛ. Господарі, які вже виконали власне турнірне завдання, все одно повинні були не вдарити бруд обличчям, тим більш, що по завершені зустрічі на них очікувало врочисте нагородження чемпіонським Кубком за перемогу у Першому дивізіоні і дуже не хотілося приймати трофей у поганому настрої. Відзначимо, що у складі суперників на поле вийшов Олександр Мігунов, який також зробив свій внесок в успіх спортклубівців у цьому сезоні, провівши восени за команду 5 ігор. Щодо складу дніпрян, то у порівнянні з матчем проти пивоварів відбулося дві зміни у захисті – замість Польового і Очігави вийшли Шаповал і Логінов.
Початок гри пройшов за рівної боротьби. В якості розвідки можна згадати довгий пас Когута на Кожушка, якого встиг випередити Яшков. На це гості відповіли проходом лівим флангом Морозка, якого зупинив Лопирьонок, змусивши суперника порушити на собі правила. А от вже наступна гостра атака ковалівців закінчилася взяттям воріт – Ільїн отримав м’яч у штрафному майданчику і влучно пробив низом у дальній кут. Пропущений м’яч змусив господарів активізуватися. Перший удар вони нанесли після першого же кутового на 17-й хвилині гри – Батагов перестрибнув усіх, але м’яч полетів вище воріт. Ще за 3 хвилини наступний кутовий дніпрян викликав легку паніку у воротарському майданчику гостей, але ковалівці зуміли відбитися. Перший же влучний удар господарі завдали на 25-й хвилині, але з пострілом Кожушка метрів з 23-х Яшков впевнено впорався. А черговий стандарт дніпрян призвів до голу – Олександр Назаренко виконав навіс зі штрафного, який сам і заробив, при чому Задоя його зупинив тільки ціною жовтої картки, і капітан команди Сергій Логінов головою влучно пробив у нижній кут. Дуже перспективна атака у господарів була на 39-й хвилині, коли Батагов довгим пасом кинув у прорив Кожушка, Олег ну зумів вдарити одразу, але зчепився за м’яч і потім відкинув сферу під удар тому ж Батагову, але Арсеній пробив дуже високо. Гості відповіли гострим проходом Ільїна правим флангом, що зумів віддати пас практично до лінії воріт, але там Лисенко був в офсайді. У свою чергу Кожушко вже к компенсований арбітром час заробив штрафний метрах в 30-ти від воріт і Назаренку вдалося завдати підступний удар – м’яч летів у руки Яшкову, але той не втримав сферу і випустив м’яч з рук за лінію воріт. Так команди пішли на перерву за рахунку 2:1 на користь спортклубівців.
Вже на самому початку другого тайму Кожушко міг зробити перевагу дніпрян більш комфортною, але перегравши воротаря, що необачно залишив власні володіння, завдав неточний удар здалеку. Гості відповіли стандартом і ударом головою Максименка – трохи вище поперечини. Ковалівці продовжили атакувати і далі вже Бондаренко б’є головою вище воріт з близької відстані. В ці хвилини «Колос» захопив ініціативу, постійно навантажуючи м’яч у штрафний майданчик дніпрян, яким все частіше доводилося відбиватися, хоча після того, як другий тайм минув свого екватору, господарям поступово вдалося відвести гру від власних воріт. Ну, а після серії замін свіжий Олексій Чичиков зумів відірватися від опікуна і головою замкнути передачу Олександра Сніжка. Гості до останнього намагалися врятуватися і навіть заробили пенальті, але Кліщук блискуче відбив удар Бондаренка. У підсумку дніпряни подарували вболівальникам на прощання в цьому сезоні вольову перемогу над принциповим суперником!