СК «Дніпро-1» – «Десна» (Чернігів) 2:2 (0:0)

СК «Дніпро-1»:  Юрчук, Чеботаєв, Лопирьонок, Логінов, Польовий, Кравченко (кап.), Загальський (Сніжко,71), Назаренко, Чичиков (Когут,61), Щедрий (Мємєшев,81), Куліш (Кожушко,61).

Попередження: Загальський (21)

Голи: Польовий (79), Кожушко (85) -Галенков (53), Головко(60)

Гра розпочалася при невеликій перевазі гостей, які у стартові 8 хвилин заробили два кутових, одного разу небезпечно потурбували Юрчука з- за меж штрафного майданчику, а один раз навіть забили, але лайнсмен зафіксував вже другий на той момент офсайд. До активних дій дніпрянам поштовхом став прохід і неточний удар Назаренка, а невдовзі господарі подали два поспіль кутових, і після другого захисники «Десни» просто таки вибили м’яч з лінії воріт, після удару Куліша, який непогано нав’язував боротьбу опонентам. На 19-й хвилині продовжив пристрілку Назаренко – тепер влучно у руки голкіперу, а ще за 10 хвилин він трохи не встиг замкнути небезпечний простріл Щедрого з лівого флангу.

Взагалі, як кажуть, арбітр давав грати, не помічаючи падіння суперників. Так в середині першого тайму спочатку він не призначив штрафний перед карним майданчиком «Десни» за затримку Загальського, і буквально за хвилину не зафіксував порушення у майданчику дніпрян після падіння чернігівця.

Хвилин за вісім до перерви Кравченко виконав два поспіль небезпечних стандарти, яких, нажаль ніхто не замкнув, після чого знову довелося вступати у гру Юрчуку – голкіпер дніпрян відбив удар з – під поперечини на кутовий. Також гаряче було у штрафному майданчику господарів на останній хвилині тайму, але захисники дніпрян зуміли відбитися.

Другий тайм господарі, на відміну від суперника, розпочали у тому ж складі. У стартові 5 хвилин запам’яталися три кутових Кравченка та удари Загальського і Назаренка, які, на жаль, цілі не досягли. А от гості свій перший же момент реалізували – відзначився вихованець дніпровської Академії Галенков, який вийшов на поле у перерві. Господарі мали шанс відігратися досить швидко, але м’яч у лічених сантиметрах розминувся із стійкою після красивого удару Чичикова у дальній кут. Не вийшов влучним удар і у Кравченко, який знаходився перед штрафним майданчиком, а от з гучним пострілом Назаренка воротар таки впорався, відбивши м’яч перед собою. З іншого боку «Десна» свої можливості реалізовувала – фактично друга гостра атака в таймі завершилася взяттям воріт, при цьому знову зіграла зв’язка, що вийшла після перерви – Галенков прострілив, а Головко у дотик переправив м’яч у сітку. І все ж таки дніпряни зуміли повернутися у гру – за 11 хвилин до фінального свистка Назаренко пропустив передачу з правого флангу, і Польовому вдався удар з лінії штрафного майданчику, а рикошет від захисника тільки налаштував його на влучність -1:2.  А ще за 6 хвилин блискуча комбінація на лівому фланзі завершилася прострілом Сніжка, і Кожушко в дотик спрямував м’яч точнісінько між ніг Махноському. Все ж таки, команда не могла розчарувати свого головного тренера, адже Дмитру Станіславовичу сьогодні виконується 45 років. Отже у подарунок вольова нічия 2:2 з клубом УПЛ!