ФК «Оболонь-Бровар» (Київ) — СК «Дніпро-1» 1:1 (0:1)
ФК «Оболонь-Бровар»: Федорівський, Безуглий, Глушков, Єфремов, Кузін, Мединський, Покатилюк, Семенко, Слободян, Шевченко, Шишка.
СК «Дніпро-1»: Кліщук, Романюк (Бровченко, 58), Лопирьонок, Очігава, Польовий, Батагов, Когут, Сніжко (Шаповал, 86), Назаренко, Кузик (Чичиков, 71), Кожушко (Яворський, 71).
Головний суддя: Роман Блавацький (Львів)
Судді на лінії: Антон Ісаєв (Запоріжжя), Юрій Синишин (Івано-Франківськ).
Резервний арбітр: Олександр Сахно (Київська область)
Суддівський наглядач: Олександр Циганков (Тернопіль).
Голи: Кузик (5), Кузін (64)

Попередження:Гуськов (38), Семенко (48), Романюк (54), Польовий (61)

Тренерський штаб дніпрян вже не першу гру не може розраховувати на чисельну кількість виконавців, які зараз заліковують травми, але у порівнянні з грою в Івано-Франківську, в старті ми знову побачили Романюка, Когута, Польового, Сніжка і Назаренка, що, звичайно, повинно було відбитися і у діях команди. Гра розпочалася дуже вдало для гостей – Олег Кожушко віддав передачу на Ореста Кузика і той вдало розібрався на правому фланзі, влучно пробивши у дальній кут. Швидкий пропущений гол змусив пивоварів йти великими силами вперед, ну а дніпряни намагалися відстояти позитивний рахунок. Треба зазначити, що до перерви кияни були дуже близькими до того, щоб відновити рівновагу. Шевченко зі штрафного не влучив у верхній кут воріт, а після подачі кутового Безуглий пробив головою у стійку. Міг забити і Гуськов, який замикав простріл з флангу, але не влучив у ворота з дуже вигідної позиції. То ж, дніпряни до перерви вистояли.

У тому ж руслі розпочалася і друга половина гри. Особливо запам’ятався штрафний у виконанні Слободяна, який влучив у поперечину, а під добивання Кузіна кинувся Лопирьонок. Але у середині другого тайму оболонці таки досягли своєї мети канадець Араміс Кузін влучно замкнув простріл ударом під поперечину. Після того, як рахунок зрівнявся гра вже пішла на зустрічних курсах. Принести перемогу своїй команді могли тіж самі Орест Кузик та Араміс Кузін, але дніпряни пробив повз воріт з лінії штрафного майданчику, коли перед ним залишався тільки воротар, а оболонець не реалізував свій сольний прохід. Матч так і закінчився у нічию – 1:1.