Сьогодні в прес-центрі «Дніпро-Арени» відбулась презентація футболістів СК «Дніпро-1», які поповнили склад команди у поточне міжсезоння. Їх було шестеро: захисник Юрій Романюк і форвард  Вадим Яворський підписали з клубом повноцінні угоди, оборонець Зураб Очігава і вінгер Орест Кузик перейшли в клуб на умовах оренди, а півзахисник, Арсеній Батагов, і нападник Валентин Рубчинський є вихованцями дніпровської Академії і добре проявили себе на зборах з основним складом.  Внаслідок цього були включені в заявку команди на Першу лігу чемпіонату країни. Кожен з новачків на презентації відповідав на запитання спікера та журналістів.

 

Зураб Очігава:

— Насправді, тут дуже хороша команда. Чудовий колектив, все прекрасно. Я дуже радий, що потрапив до такого клубу, все розцінюю тільки позитивно. В тренувальному процесі я бачу, що команда зростає з кожним днем, а я – разом з нею. Це найголовніше у футболі – рости у майстерності. Усі відзначають, що СК «Дніпро-1» – команда високого рівня, і вона це доводить своєю грою. Вдячний, що сюди потрапив, де мене все абсолютно влаштовує. Головне залишається працювати.

Чутки про цю команди ходять всюди, що в СК «Дніпро-1» дуже боєздатний колектив, і коли я сюди потрапив, то побачив, що все це підтримується на тренуваннях, де кожен знає свій механізм. Це все завдяки клубній ідеології та роботі тренерського штабу. Все це дуже пов’язано.

 

Орест Кузик:

— Перші спаринги за команду мені не дуже вдалися, адже мені знадобилося переключатися на новий для себе стиль гри. Проте у тренувальному процесі, і з кожним матчем я все краще розумів вимоги тренерського штабу, ставало більше порозуміння на полі з партнерами, і під кінець другого турецького збору я вже добре виконував, що хотів головний тренер команди, в цілому, пристосувавшись до командної гри.

 

Вадим Яворський:

— Звичайно, я задоволений, що підписав контракт з СК «Дніпро-1». Це, безумовно, кращий клуб сучасної Першої ліги, а за загальним рівнем, він вже входить до про провідної шістки УПЛ за всіма параметрами, включаючи і стиль гри команди. Щодо особистого стану, то самовідчуття, звичайно, хотілося щоб було кращим – поки що відновлююся після травми. Тренуюся вже у загальній групі, але не готовий на всі сто відсотків.

 

Юрій Романюк:

— В СК «Дніпро-1» мені все подобається  – хороша команда. Все дуже добре. Радий, що опинився в цій команді, яка ставить перед собою серйозні завдання. За ці місяці вдалося добре влитися в колектив і поступово налагодити взаємодії на полі з партнерами. Все ж таки раніше я грав в інший футбол.  Тобто зараз довелося звикати до нових вимог тренерського штабу, але тепер я вже повністю адаптувався до нової команди.

 

Валентин Рубчинський:

— Дуже радий, що потрапив до основного складу команди. Звичайно, розумію, що це все аванси. Буду працювати і доводити, що тренери недаремно в мене повірили.

 

Арсеній Батагов:

— Щасливий, що мені надали такий шанс проявити себе в команді такого рівня. Вважаю, що СК «Дніпро-1» вже за своїм рівнем є клубом УПЛ.  Сподіваюся, що найближчим часом почну створювати конкуренцію хлопцям в середині поля.

 

Прес-служба СК «Дніпро-1»