СК «Дніпро-1» – «Колхеті-1913» (Поті, Грузія) 1:1 (1:1)
8 лютого. Бєлєк (Туреччина). 16.00. Контрольний матч. Арбітр: Віталій Романов (Дніпро)
СК “Дніпро-1”: 1 тайм: Варцаба, Польовий, Лопирьонок, Логінов, Сафронов, Кравченко, Когут, Сніжко, Чегурко, Хучбаров, Супряга.
2 тайм:Бабічин, Гоменко, Сафронов, Билік (Зайков,51), Бровченко, Поплавка, Передистий, Бєляєв, Войцеховський, Кірєєв, Сула
Гол: Сніжко (32)

В порівнянні з матчем проти румунського клубу, у протистоянні з колхетинцями, тренерський штаб СК «Дніпро-1» провів три заміни в стартовому складі, і усі вони стосувалися оборони: на останній межі замість Юрчука вийшов Варцаба, а у захисті Бровченка і Гоменка замінили Польовий та Сафронов.

Рахунок у матчі було відкрито доволі швидко. На 7-й хвилині гри грузинська команда отримала право на штрафний удар з правого флангу атаки, пішла подача в район 11-метрової позначки, а там Варцаба помилився на виході, і суперник просто перестрибнув усіх, спрямувавши м’яч у сітку – 0:1. Наша команда подовгу тримала м’яч, іноді виходили непогані комбінації, але особливої загрози у воротах суперників не було, аж доки Сніжко не взяв гру на себе,гарно, на замаху, обіграв двох захисників і влучно пробив у нижній кут з лінії штрафного майданчика -1:1! Дніпряни продовжували володіти територіальною перевагою, на що колхетинці намагалися відповідати пресингом, але змінити рахунок у першому таймі більше нікому не вдалося. За великим рахунком, такий шанс був єдиний, коли незадовго до перерви Кравченко небезпечно бив низом метрів з 16-ти у дальній кут, але м’яч трохи розминувся із стійкою.

У другому таймі склад дніпрян майже повністю оновився – залишився тільки Сафронов, який склав у центрі оборони тандем із Біликом. Проте новачок нашої команди вже за 5 хвилин отримав травму, і його замінив Академік Зайков. На правому фланзі діяв тандем Гоменко-Сула, на лівому Бровченко-Поплавка, в опорній зоні – Передистий, на вістрі атаки вийшов Войцеховський, якого з глибини підтримували Бєляєв та Кірєєв, який проводив свій перший матч за нашу команду після тривалого лікування.

Початок тайму був за колхетинцями, які отримали право на кілька перспективних стандартів, але Бабічин непогано страхував партнерів, а в деяких моментах атакуючим гравцям грузинської команди не вистачало влучності. Лише коли другий тайм минув свого екватору нашій команді вдалося налагодити комбінаційні дії, і на 72-й хвилині створити небезпечний момент, але Кірєєв так і не зміг завдати удару по воротах. Сула, що підхопив м’яч, отримав удар ліктем в обличчя, проте арбітр зустрічі, до речі, наш земляк Віталій Романов, вирішив не призначати пенальті у цьому епізоді.  Свій другий матч на зборах наша команда завершила внічию, але цього разу, менш результативну.