14 липня. Контрольна гра. НТБ Придніпровськ. 15.00

СК «Дніпро-1» – «Авангард» (Краматорськ)  2:3  (1:2)

СК «Дніпро-1: Бабічин (Клищук,46), Бровченко, Зайков (Литвиненко,46), гравець на оглядинах,  Шаповал, Панасенко, Когут (кап.) (Ховайко,46), Сніжко, Мємєшев, Войцеховський,  Кожушко

«Авангард»: стартовий склад: Демчук,  Демченко, Скоблов, Собко (кап), Задерецький, Полюлях, Лобов, Ємець, Шершень, Іващенко, Воробей.

Гол: Когут (13, Кожушко пас), Кожушко (59, Мємєшев пас) – Лобов (23), Скоблов (29), Моісеєнко (49)

У матчі проти краматорців тренерський штаб дніпрян задіяв тих виконавців, хто не грав напередодні проти «Десни», або провів мало часу на полі у зустрічі з чернігівцями. Вже на 2-й хвилині гри гості створили небезпечний момент, але удар Іващенку, який знаходився у штрафному майданчику, відверто не вдався. Господарі першу гостру атаку провели на 8-й хвилині, коли красиво розіграли м’яч на правому фланзі, але до удару її не довели.  На 12-й хвилині «Авангард» отримав право на перспективний штрафний, і після його виконання дніпрянам навіть довелося тягнути м’яч з сітки, але раніше лайнсмен зафіксував офсайд. А вже за хвилини спортклубівці відкрили рахунок – Кожушко зробив відмінну подачу з права, і Когут завдав невідпорного удару з льоту у дальню дев’ятку -1:0! Гості відігралися у середині тайму, після третього кутового біля воріт дніпрян – Лобов перестрибнув усіх, і головою спрямував м’яч у сітку. А невдовзі рахунок став 2:1 на користь «Авангарду» – тепер Скоблову вдався удар з далекої відстані під поперечину. До перерви гості провели ще кілька гострих атак, але завершальні удари були неточними.

У перерві гості краматорці практично повністю оновили склад, у той час, як у дніпрян відбулося лише три зміни: на останній межі Клищук замінив Бабічина, юніор Ховайко вийшов замість Когута, а інших два випускники дніпровської Академії Литвиненко і Зайков замінили один одного.  Одразу ж Клищуку довелося вступити у гру, тричі поспіль відбиваючі удари суперника в одній атаці. Але і він був безсилий, коли м’яч опинився у Моісеєнка, і той покатив сферу у дальній кут -1:3. Дніпряни провели гостру атаку на 55-й хвилині, коли Панасенко перехопив пас суперника, і вивів на удар Кожушка, але голкіпер «Авангарду» впорався із пострілом форварда, але невдовзі вже ніхто не міг завадити Олегу зменшити відставання від суперника до мінімуму після прострілу Мємєшева.

В останні 20 хвилин матчу спортклубівці притисли суперника до їх воріт. У продовж з 75-ї по 78-му хвилини голкіперу «Авангарду» довелося тричі рятувати свою команду після ударів Панасенка, Литвиненка і Кожушка, а після цього дніпряни навіть забили, але лайнсмен зафіксував досить спірний офсайд.  Відмінний шанс зрівняти рахунок господарі втратили на 87-й хвилині, коли Панасенко залишився один перед воротами, але пробив головою неточно. У підсумку гра так і завершилась мінімальною перемогою гостей.