Новачок СК Дніпро-1 Сергій Панасенко прокоментував свій перехід у команду Дмитра Михайленка:

– Сергій з поверненням у рідне місто, ну і звичайно, головне питання – як виник варіант переходу і чому саме СК “Дніпро-1”?

– По-перше імпонує можливість попрацювати під керівництвом Дмитра Станіславовича , останнім часом стежив за “Дніпром”, тож один з аргументів – це головний тренер та гарна команда! По-друге – завдання! Коли перед командою стоять серйозні завдання – це дуже імпонує кожному амбіційному гравцю, для мене це важливий аспект. Також я буду поряд із своєю родиною, та і взагалі вдома завжди грати приємніше (посміхаєтся). Чекаю  на дуже цікавий сезон та намагатимусь робити все від себе залежне аби допомогти команді виконати поставлені завдання.

  – Чого від тебе слід очікувати на полі? В який футбол грає Сергій Панасенко?

– Сергій Панасенко буде грати там, де мене бачить головний тренер, а взагалі, я гравець центра поля, подобаєтся креатив у атаці, але у відборі теж можу. Де потрібно буде, там і  приноситиму максимальну користь команді.

– Вже зіграно дві гри на зборі, кожен день на зборах по два тренування, які враження від партерів по команді чи добре вже себе почуваєш?

Я багато кого з хлопців знаю,так що спілкуємось вже як свої, тут питань зовсім немає. Щодо роботи, так намагаємося шукати й ігрові зв’язки, багато хлопців прийшло окрім мене у команду, тож для нас дуже важливо якомога швидше зігратись, побудувати свою гру та входити у новий сезон у повній готовності.

 

Прес-служба СК Дніпро-1