Головний тренер «Колосу» Руслан Костишин підвів підсумки “нічийного” матчу проти СК «Дніпро-1».

– Сьогодні вийшла рівна бойова гра, були своєрідні «гойдалки». То одна, то інша команда володіла перевагою і в такій грі рахунок закономірний.
– Ви тепло спілкувалися зі своїм колегою з СК «Дніпро-1» Дмитром Михайленком, з яким раніше грали в одній команді. Про що більше говорили: про гру, чи то були спогади про минулі часи?
– Говорили про футбольні речі. Дмитро Станіславович більше запитував про справи у Першому дивізіоні, який рівень суперників. Я у відповідь ставив власні запитання… Тобто, звичайна футбольна тематика.
– Ну і як на вашу думку, СК «Дніпро-1» не загубиться у Першій лізі?
– Звичайно, ні. Тут зібрані дуже хороші футболісти – агресивні і технічні, в усіх висока швидкість, тому команда не даремно вийшла у півфінал Кубка України. Це цілком заслужено, і аби як туди не потрапиш. Команда сильна, і я переконаний, що вона буде серед лідерів Першої ліги.
– Який проноз дасте на півфінал СК «Дніпро-1» – «Динамо»?
– Скажу вам, що шанси спортклубівців не безнадійні. Зараз вже «Динамо» не те. Якщо, об’єктивно казати, то перед грою у всіх шанси 50 на 50. Так, у киян гравці можливо і більш майстерні, але , маючи бажання та жагу до перемоги, тут перевага буде на боці дніпрян. Думаю, що у них є певні шанси на вихід у фінал і бажаю їм в цьому удачі.

Прес-служба СК «Дніпро-1»