СК «Дніпро-1» – «Суднобудівник» (Миколаїв) 8:0 (4:0)
Судді: Дмитро Кузовлєв (Запоріжжя), Андрій Бахметьєв, Микола Близнюк (обидва з Харкова)
Четвертий арбітр: Людмила Тельбух (Дніпро)
Суддівський наглядач: Ярослав Кириченко (Кропивницький)
СК «Дніпро-1»: Юрчук, Бровченко, Лопирьонок (Передистий,46), Логінов, Польовий, Кравченко (кап.), Когут, Мемєшев (Гоменко,67), Чегурко (Хучбаров,67), Поплавка (Карноза,46), Кожушко (Войцеховський,46).
Запасні: Бабічин, Кірєєв.
Головний тренер: Дмитро Михайленко
«Суднобудівник» (Миколаїв): Жуков(Мамедов,46), Частоколяний, Мізернюк (кап.), Безуханич, Дмітрієв (Зайчек,68), Ратушний, Кірієнко, Носов, Бабелюк, Гагулін (Малярчук,46), Дімітрієв (Задера,67).
Головний тренер: Денніс Люкенс
Голи: Мемешев (11), Кожушко (17), Когут (20,61), Кравченко (34), Логінов (60), Войцеховський (74,76)
Попередження: Поплавка (43), Ратушний (49), Кірієнко (59)

В матчі проти корабелів дніпрянам довелося обійтися без трьох збірників – Супряги, Сафронова та Бєляєва, які зараз знаходяться у розпорядженні юнацької збірної України U-19, що готується виступити у меморіалі пам’яті Валерія Лобановського. В іншому, склад спортклубівців можна будо вважати бойовим. Перед матчем команди згадали хвилиною мовчання колишнього професійного футболіста та бійця Андрія Маслова, який 21 травня загинув на Східному фронті. Напередодні своєї загибелі він організував футбольний матч між бійцями, і його команда тоді перемогла…
Як і очікувалося господарі одразу ж притисли суперника до його воріт, встигши провести дві гострі атаки лівим флангом вже до 6-ї хвилини, але захисники впоралися із гострими прострілами Польового і Чегурка. Але і гості одразу ж відповіли небезпечним випадом, коли Носов опинився приблизно на 11-метровій позначці, проте пробив вище воріт. Невдовзі здалеку намагався пробити і Бобелюк, але цей постріл не був складним для Юрчука.
А на 11-й хвилині рахунок було відкрито. Спочатку повинен був забивати Чегурко, якого на побачення із Жуковим вивів Кравченко, але Єгор не зумів переграти голкіпера, а у наступній атаці Поплавка відкинув м’яч під удар Мемєшеву, і Редван на замаху переграв захисника та влучно пробив у дальній кут – 1:0. На 15-й хвилині чудовий шанс подвоїти рахунок втратив Логінов, який після подачі з кутового Кравченко пробив повз воріт, а у наступній атаці Чугурко пробив головою у захисника з кількох метрів від воріт. Проте, не дивлячись, на втрачені моменти рахунок зростав. Спочатку Кожушко завершив комбінацію партнерів (останнім асистував Лопирьонок), а невдовзі Когут збільшив бомбардирський доробок, замкнувши простріл Чегурка – 3:0 к середині першого тайму.
На деякий час гра заспокоїлась і свій наступний гол господарі забили на 34-й хвилині – захисник корабелів тільки за допомогою порушення правил зупинили прорив Чегурка, ну а капітан спортклубівців Кравченко ще раз нагадав про власну майстерність при виконанні стандартів – 4:0. Після цього ще один шанс відзначитись втратив Чегурко, якого чудовою передачею п’ятою кинув у прорив Кожушко, але Єгор не влучив у дальній кут.
У перерві господарі провели одразу три зміни – на поле вийшли Передистий, Карноза та Войцеховський, при цьому останній на 47-й хвилині ледве не збільшив рахунок, але Владу не вистачило лічених сантиметрів, щоб замкнути пас Мемєшева. На 59-й хвилині Карноза заробив перспективний штрафний і сам його виконав – Мамедов потягнув постріл з під поперечини, але після подачі з кута поля від Мемєшева, м’яч потрапив до Логінова і той розстріляв ворота гостей – 5:0. А у наступні атаці дубль оформив Когут, якого відмінним пасом у штрафному майданчику знайшов Чегурко.
Далі прийшов час відзначатися Войцеховському, який у продовж двох хвилин оформив дубль – спочатку він замкнув простріл Хучбарова, а далі реалізував вихід сам на сам після пасу Кравченка 8:0 – спортклубівці повторили свій найкращий результат в історії, коли з таким же рахунком в гостях розгромили запорізький «Металург», але до завершення гри з корабелами залишалося ще близько 15 хвилин, і цей показник можна було покращити.
Той же Войцеховський міг оформити хет-трик на 85-й хвилині, але не влучив у ворота метрів з семи. У підсумку гра так і завершилася з рахунком 8:0 на користь спортклубівців, які розгромили суперника в останньому домашньому матчі сезону!