26 вересня вперше відбулася зустріч керівників студентських спільнот УДХТУ, ДНУ ім.О.Гончара, НМеТАУ, ДДАЕУ, НГУ та ДМА з почесним президентом СК «Дніпро-1», Юрієм Березою. Під час зустрічі він звернувся до студентів та пообіцяв створити студентський сектор вболівальників на «Дніпро-Арена» та допомогти молоді у створенні вболівальницького руху:

«Наша робота з вболівальниками кардинально відрізняється по своєму задуму від створення подібних рухів у інших футбольних клубах України, адже ми підтримуємо бажання та ініціативу усіх представників соціуму: дітей, військових, родини і, звісно, студентів ходити на футбол. Основна філософія – це відповідати своєю діяльністю та грою нашому слогану «команда мрії», яка втілює мрії вболівальників, які люблять футбол.

Саме через вас і ваші учбові заклади я запрошую долучити до такого нелегкого, але досить перспективного руху студентів міста та області. Це перша зустріч , але не остання, адже моя мета – працювати якомога більше і якісніше з молоддю – майбутнім нації та країни.

По-друге, ми маємо мету – створити філіали СК «Дніпро-1», яким допоможемо формою, м’ячами і полями для гри.

Наша команда – дійсно сильна, і з початку сезону входить у трійку лідерів у турнірній таблиці. На сьогоднішній день на матчі з участю команди приходять доволі велика кількість вболівальників, навіть більше, ніж на матчі Прем’єр Ліги, а це значить, що свого часу ви зможете відвідувати матчі не тільки в України, але і за кордоном».

Після зустрічі почесний командир та представники аматорської команди СК «Дніпро-1» зіграли дружній матч зі студентами і домовилися про найближчу зустріч з командою Другої ліги на тренувальній базі у Придніпровську.