Головний тренер СК «Дніпро-1» Дмитро Михайленко поділився власними враженнями від переможного контрольного матчу проти МФК «Миколаїв» (2:0):

-Мені, як і Сергію Шищенку, також сподобався перший тайм. Був відмінний темп, пресинг з боку суперника, а ми намагалися з-під нього виходити, але дозволили створити супернику кілька моментів. Зі свого боку, нормально утримували і контролювали темп, так що гра вийшла динамічною, з моментами, і в цілому, ми задоволені. Що сподобалося, що ні? Ми ще будемо аналізувати гру, а якщо казати по гарячих слідах, то сподобався рух команди, деякі взаємодії, хоча треба бути більш надійними у захисті і не дозволяти супернику створювати стільки моментів, скільки у них вийшло в першому таймі, а їх було досить багато. Зараз треба розібратися, готуватися до наступних матчів і працювати, працювати далі.

– Склалося враження, що до перерви ви дещо заколисали суперника, а в перші 20 хвилин другого тайму просто почали його бити.

– Ні, просто миколаївці у першому таймі добре пресингували, а ми прагнули виходити зі своєї половини поля за рахунок передач. Мені здається, що хлопцям самим треба було раніше приймати рішення, оскільки у суперника була висока лінія захисту, і треба було закидати м’яч вперед, що стало вдаватися десь к 20-й хвилині першого тайму. Спочатку ж миколаївці нас добре стримували, стартові хвилин десять ми взагалі центр поля не переходили, і це абсолютно нормально, що при такому пресингу нам було важко.

 

Прес-служба СК «Дніпро-1»