Головний тренер ковалівського «Колосу» Руслан Костишин підвів підсумки контрольного матчу своєї команди проти СК «Дніпро-1»:

-Приємні враження залишились від гри, дуже якісний спаринг. І в чемпіонаті зі спортклубівцями цікава зустріч була, і зараз вийшла насичена гра, в якій то ми, то дніпряни володіли перевагою. Сьогодні ми виграли, і це приємно. Нам багато над чим ще є працювати. Позитивні моменти – це організація і якість гри, що є малюнок гри у команди, ось все це радує. А якісь інші, тонкі моменти, ми будемо відпрацьовувати на тренуваннях.

– Сьогодні ви практично нічого не дозволили створити супернику в атаці?

– Так, в обороні ми сьогодні гарно виглядали. Не скажу, що в атаці ми феєріли, і у нас було багато моментів, але все вирішило пенальті і груба помилка оборони. Якщо це не рахувати, то гра була рівною: то ми переважали суперника, то «Дніпро-1».

– Як розціните фізичні кондиції команди?

– Фізичний стан команди мене поки що не задовольняє, адже відчувається, що хлопці ще не свіжі і на, мою думку, виглядали сьогодні важкувато.

– Зараз у дніпрян пожартували, що перед грою дуже багато обнімалися із суперником, і на гру сил не вистачило. Наскільки отакі зустрічі на чужій землі із друзями – співвітчизниками розбавляють атмосферу зборів?

– Дійсно, ми з радістю побачилися, поспілкувалися, і о футболі в тому числі. Плюс провели якісний спаринг. Ми з великою повагою відносимося один до одного, і гра пройшла без грубощів, адже ми одразу домовилися не стрибати у ноги, оскільки сезон вже скоро почнеться, а травма будь-якого футболіста може коштувати на вагу золота. Дуже приємно усіх бачити. Справді, у нас багато спільного, так що відчуваємо тільки позитивні емоції.

– СК «Дніпро-1» вже давно задекларував за завдання вихід до УПЛ. Які глобальні цілі зараз у «Колоса»?

– У нас є такі завдання, але існує єдина проблема – це стадіон. А в іншому у нас організація у всьому відмінна. У стадіону зараз є проект, будуть починати його будувати. Отже, якщо ми зуміємо за спортивним принципом пробитися в УПЛ, то тільки відсутність стадіону може нам завадити там виступати. Але ми до цього прагнемо, у нас хороший підбір футболістів і вони заслуговують на те, щоб підвищитися у класі.

Прес-служба СК «Дніпро-1»