Післяматчева прес-конференція головного тренера СК «Дніпро-1» Дмитра Михайленка:

– Сьогоднішній матч можна розділити на дві частини – те, що відбувалося на полі до перших двох голів, і на те, що вже було далі. Спочатку суперник контратакував і доволі гостро, а після двох голів ми вже повністю взяли гру під свій контроль, і господарі думали тільки про захист. Ми задоволені і результатом, і відношенням хлопців до гри, так що вважаю, що перемога цілком заслужена.

– Як вам суперник?

– Мені важко сказати, це все ж таки не моя справа, і я в першу чергу слідкував за своєю командою. Я бачив перші ігри вашої команди, але зараз «Суми» потрапили у важку ситуацію, тому я хочу побажати їм вибратися з цієї безгольової серії з поразок.

– Яке завдання перед вашою командою?

– Ми хочемо в Прем’єр – лігу.

– У минулому матчі Чичиков відзначився голом, сьогодні також, хоча раніше різні фахівці та вболівальники його багато критикували за те, що Олексій не дуже результативно діє. Він входить у смак голів?

– Ми його не критикували, він добре працює. Інше питання в тому, що він довго грав у «Зірці», яка діяла зовсім в іншому стилі, ніж наша команда, тому для адаптації потрібен певний термін, і два місяці в команді це ще не достатній час, щоб вимагати від нього повного порозуміння. Він гравець досвідчений, володіє хорошими якостями, які нам будуть допомагати, і вже допомагають: його забиті м’ячі, націленість на ворота – все це вже є. І, на мій погляд, з часом він буде грати все краще і краще.

– Ви казали, що команда буде набирати форму за ходом сезону. Позаду вже сім турів. Як оціните зараз рівень гри підопічних?

– Мені здається, те місце, яке ми посідаємо, і та статистика, що показує нашу гру, говорить про те, що ми на хорошому рівні в Першій лізі. Ми всі матчі проводимо з позиції сили, з великою ігровою перевагою. Забили більше за всіх, по пропущеним голам у нас також один з кращих показників – менше тільки у «Оболоні» і «Колосу». Тому нам потрібно збільшувати перевагу, становитися сильніше, як команді і додавати у взаєморозумінні. А якщо говорити про старт чемпіонату, то є багато хороших команд – «Волинь», «Авангард», «Колос», «Інгулець», подивимося далі на ту ж «Оболонь-Бровар», у якої зараз буде серйозний іспит у Луцьку, і на інші команди, які будуть претендувати на самі високі позиції. Ну а те, що ми будемо серед претендентів на лідерство, це вже зрозуміло по старту сезону.

– Багатьох лідерів команди нерідко провокують на полі, за що вони отримують картки. Як ви на таке реагуєте?

– Треба бути більш терплячими до цього, спокійніше відноситися до звичайних ігрових ситуацій. Те, що хлопці не хочуть поступатися – це здорово, але турнірна дистанція досить довга, і нам не можна втрачати гравців, через дурні картки, тому ми, звичайно, розмовляємо з футболістами на цю тему і до, і після матчів. Проте, футбол – гра емоційна, і те, що відбувається на полі говорить про те, що ми ні в чому, ні кому не хочемо поступатися, а прагнемо перемагати в кожному епізоді, і в кожній грі.

Прес-служба СК «Дніпро-1»