Головний арбітр: Олександр Дердо (Чорноморськ)
Судді на лінії: Віктор Матяш (Донецька область), Олександр Войтюк (Запоріжжя)
Четвертий арбітр: Денис Резников (Кам`янське)
Суддівський наглядач: Ігор Павленко (Вінниця)
«Дніпро-1»: Юрчук, Чеботаєв, Лопирьонок (Башлай,77), Логінов, Польовий, Кравченко (кап.), Загальський (Сніжко,57), Когут (Щедрий,67), Назаренко, Чичиков (Войцеховський,83), Куліш (Кожушко,72).
Запасні: Кліщук, Бровченко, Панасенко, Шаповал, Мємєшев, Литвиненко, Білик.
«Металіст-1925»: Каневцев, Жук, Синиця (Чегурко,65), Мельничук, Калюжний (Терзі, 90+1), Романов (Ємельянов,77), Клімаков, Жданов (кап.), Поспєлов, Є.Коваленко (Дехтяренко,90+4), Сула (Давидов,79).
Запасні: Дьяков, І.Коваленко, Стороженко, Цвіренко
Головний тренер: Сергій Валяєв

Попередження: Чеботаєв (22), Клімаков (45), Калюжний (49), Сніжко (83)

Голи: Поспелов (38), Сула (55)

Третю зустріч поспіль тренерський штаб дніпрян виставляє 11 перевірених бійців, не змінюючи переможний склад. З початком зустрічі господарі притисли харків’ян до їх воріт. Вже на 3-й хвилині Кравченко подав перспективний штрафний, після якого захисники не без проблем відбилися на кутовий, а звідти капітан спортклубівців подавав двічі поспіль, і все це завершилося атакою другим темпом, коли Куліш головою замикав навіс Польового – трохи вище воріт.  А на 9-й хвилині Кравченко подавав третій кутовий з правого флангу, і тепер вже якесь диво та особисто Мельничук врятували «Металіст-1925» від голу, адже у воротарському майданчику удари завдавали Когут, Куліш і Чичиков, але м’яч так і не перетнув лінію воріт.  Наступний непоганий момент господарі створили за 10 хвилин, коли Лопирьонок довгим пасом кинув у прорив Когута, але той не зумів переграти Каневцева у штрафному майданчику. Гості свій перший удар по воротах дніпрян завдали тільки на 29-й хвилині, але дуже неточний, а вже за 2 хвилини гострий простріл Когут з правого флангу ледве не завершився неприємностями для харків’ян, нажаль, Куліш трохи не встиг до цієї передачі. На 32-й хвилині черговий стандарт у виконанні Кравченко завершився ударом Логінова – вище воріт. Дніпряни продовжували тиснути суперника і на 37-й хвилині Чичиков помітив на лівому фланзі Назаренка, який обіграв суперника на замаху та потужно пробив, але захисник відбив м’яч головою. Тільки після цього гості створили перший небезпечний момент, коли Романов завдав потужного удару метрів з 22-х і Юрчук не дуже переконливо відбив ужар на кутовий. І саме після подачі з цього стандарту «Металіст-1925» відкрив рахунок – Поспелов перестрибнув усіх і влучно пробив головою. До завершення першого тайму господарі мали один шанс відновити рівновагу, коли на 42-й хвилині Куліш опинився в чужому штрафному майданчику, але удар у форварда не вийшов – Каневцев легко заволодів м’ячем.

Не дивно, що з початком другої половини гри господарі одразу кинулися в атаку, і вже на 47-й хвилині Назаренко відмінно переграв суперника на куті штрафного майданчику та викотив м’яч на 11-метрову позначку, але нікого з партнерів там не виявилося. На це гості відповіли на 50-й хвилині проходом Сули, але колишній спортклубівець не зумів переграти Логінова на лінії штрафного майданчику. За хвилину гості провели ще одну гостру контратаку і зуміли навіть забити, але з офсайду. Та все ж таки невдовзі гості провели результативну атаку – Сула отримав передачу після проходу Синиці і завдав невідпорного удару у дальній кут – 0:2.

Деякий час пішов у господарів щоб трохи оговтатись від такого перебігу подій і свій перший гострий момент вони створили на 65-й хвилині, але Куліш пробив вище воріт після прострілу Польового. Але харків’яни продовжували гостро контратакувати і за 4 хвилини Юрчук випередив за межами штрафного майданчику ще одного колишнього одноклубника Чегурка, який щойно з’явився на полі. Час спливав, а у господарям так і не вдавалося загострити гру в атаці. Тільки на 80-й хвилині Щедрому вдалося вийти на ударну позицію, але пробив він невлучно. Не дійшли до партнерів і стандарти у виконанні Кравченка, а небезпечний удар Назаренка на 90-й хвилині пройшов поруч із стійкою. У підсумку дніпряни поступилися, вперше втративши  очки в сезоні.