Судді на лінії: Сергій Толмачов та Олег Целовальник (обидва з Донецької області)
Четвертий арбітр: Денис Резніков (Кам’янське)
Суддівський наглядач: Павло Брюхов (Кременчук)
СК «Дніпро-1»: Кліщук, Чеботаєв, Лопирьонок, Логінов, Шаповал, Кравченко (кап), Сніжко (Загальський, 77), Когут (Панасенко, 85), Чичиков (Войцеховський, 84), Назаренко  (Щедрий, 89), Куліш (Мігунов, 77)
Запасні: Бабічин, Бровченко, Білик, Башлай, Мємєшев, Кожушко,
«Рух»: Ільющенков, Заставний, Никитюк, Лобай, Писко, Б.Баранець (Чепелюк, 60), Брікнер, Буй, Русин (Бусько, ), Ременюк (Грисьо, 74), Батальський (Войтович, 74)
Запасні: Шевчук, Дуць, Шевченко, Арендарук
Головний тренер: Юрій Вірт
Попередження: Буй (41), Логінов (52)

Вилучення: Буй (58, друге попередження)
Голи: Назаренко (25), Когут (71), Войцеховський (90+3)

Матчем проти «Руху» спортклубівці розпочали друге коло чемпіонату. Саме против команди з Винників «Дніпро-1» у липні розпочав свій шлях у першій лізі – тоді була здобута перемога 3:1. За час, що минув, дніпровський спортклуб міцно захопив лідерство у чемпіонаті, а «Рух» дещо несподівано розташувався у нижній частині таблиці.

«Дніпро-1», я складі якого дискваліфікованого Польового на лівому фланзі захисту змінив Шаповал, розпочав матч з позиції сили. Господарі майже безперервно атакували, але перший небезпечний момент був створений лише на 18-й хвилині. Когут вирішив не бити головою після навісу, а скинув далі лівіше на Куліша, який з напіврозвороту вистрілив вище воріт.

Утім, м’яч літав по штрафному гостей все частіше, і декілька разів захисники ледь не останню мить просто виносили його куди подалі. Гол здавався справою часу. Так і вийшло. На 25-й хвилині господарям вдалося нарешті звільнити собі простір для атаки, і після переведення на лівий фланг Шаповал добре подав, Куліш скинув під удар Назаренку, а той невідпорно пробив з правої у дальній кут – 1:0.

Не сказати, що «Рух» занадто активізувався, пропустивши м’яча, але за декілька хвилин завдав першого удару у площину. Здалеку пробив Ременюк, але Кліщук у кидку зреагував і відбив м’яч. А на 36-й хвилині рахунок ледь не подвоївся. На власній половині поля обрізався Никитюк, і на ударну позицію вивели Чичикова. Той потужно пробив у ближній кут, але Ільющенков відбив. У кінцівці тайму гості все ж таки стали атакувати більшими силами, але, крім декількох небезпечних прострілів, нічого не створили.

У другому таймі першим визначним моментом стало вилучення Буя. Хавбек «Руха», маючи попередження, невиправдано затримав руками Назаренка. Друга жовта картка перетворилася на червону, і становище гостей стало ще важчим.

М’яч майже не залишав їхню половину поля, кружляючи навколо штрафного майданчика. І нарешті, на 71-й хвилині спортклубівцям вдалося використати чисельну більшість. Пройшла передача по центру, і Когут з близької відстані в дотик надіслав м’яча повз воротаря у сітку. Після цього голу, за великим рахунком, все у матчі стало зрозуміло. Але «Дніпро-1» все ж таки довів рахунок до великого. На останніх секундах компенсованого часу Войцеховський додав м’яча у сітку з декількох метрів після силового прострілу зліва Шаповала.