СК «Дніпро-1» – «Балкани» (Зоря) 3:0 (2:0)
Головний арбітр: Дмитро Панчишин (Харків)
Судді на лінії: Дмитро Попельницький (Кропівницький) і Михайло Білорус (Черкаси)
Четвертий арбітр: Людмила Тельбух (Дніпро)
Суддівський наглядач: Олександр Якименко (Київ)
«Дніпро-1»: Юрчук, Чеботаєв, Лопирьонок, Логінов, Польовий, Кравченко (кап), Сніжко (Шаповал,84), Когут (Загальський,70), Чичиков (Щедрий,79), Назаренко (Панасенко,83), Куліш (Кожушко,73)
Запасні: Кліщук, Бабічин, Бровченко, Мємєшев, Білик, Мігунов, Войцеховський.
«Балкани»: Паламарчук, Саламаха, Любчак, Опря, Пенов, Гаврилюк, Пархоменко (Тропанець,87), Паламар (Райчев,64), Златов (кап) (Гончаренко,76), Герасимець (Кабанюк,70), Чернишов (Ільницький,46)
Запасні: Лукаш, Юречко, Тропанець
Головний тренер: Андрій Пархоменко
Голи: Назаренко(19), Когут(42), Загальський(78) Попередження: Гончаренко (79)

У порівнянні з кубковою перемогою дніпрян над «Волинню» в стартовому складі спортклубівців відбулося дві зміни. Після двоматчевої перерви знову на посту номер один з’явився Юрчук, а в середину поля повернувся Когут, який відновився після хвороби. Як і очікувалося господарі одразу ж перейшли до активних дій і першу гостру атаку провели вже на 3-й хвилині, коли з права небезпечно прострілював Чичиков, але Куліш прийняв м’яч спиною до воріт і не зумів завдати удару. Друга спроба була вже лівим флангом на 7-й хвилині, коли після прострілу Назаренка ногу підставляв Когут, але м’яч застряг в щільному захисті, а закінчилася атака потужним ударом Сніжка, який відправив суперника в нокдаун. Одразу ж Кравченко подав кутовий, і Логінов, перестрибнувши усіх, відправив м’яч поруч із стійкою. Господарі не дають супернику дроздиху і на 12-й хвилині Назаренко розіграє комбінацію стінку із Кулішов і завдає удару з лінії штрафного майданчику – повз воріт. Ну а на 17-й хвилині в штрафному майданчику гостей виник дуже спірний епізод, коли після тривалої комбінації дніпрян Когут кинув у прорив Назаренка. і той опинився на газоні, при цьому здавалося не без допомоги суперника, але арбітр розцінив епізод інакше. Але Сашко вирішив «помститися» інакше, і за дві хвилини, отримавши передачу від Польового, завдав дуже красивий удар з гострого кута – Паламарчук був до цього не готовий, в результаті маємо чудовий гол і 1:0 для дніпрян!
На цьому 29-й номер господарів вирішив не заспокоюватися, і продовжив бомбувати ворота суперника – на 23-й хвилині Паламарчук перевів кулакам м’яч на кутовий після його удару. Тільки після цього гості наважилися на перший удар – дуже високо над поперечиною. А у гру Юрчук вперше вступив тільки на 29-й хвилині, коли кулаками відбив навіс зі стандарту. Але господарі все одно були значно гострішими. На 31-й хвилині Польовий був близьким до другого «асисту», коли після його прострілу Чичикову не вистачило лічених сантиметрів, щоб дістатися до м’яча. Далі на 37-й хвилині Кравченко так виконав штрафний удар, що вболівальники на протилежній трибуні вже почали святкувати гол, але м’яч тільки влучив у бокову сітку, а вже у наступній атаці зобов’язаний був забивати Чичиков, який залишився на самоті перед голкіпером, але не влучив у дальній кут. Невдовзі знову продовжив пристрілку Кравченко і тепер вже протилежна трибуна зітхнула, адже здавалося, що м’яч не міг не влучити у ціль. Та все ж таки до перерви господарі відзначились. Когут обігрався з Кулішом, і вийшовши на побачення із Паламарчуком спокійно переграв воротаря. Одразу ж Когут міг додати до голу результативну передачу, вивівши на удар Назаренка, але тепер Олександр не зумів переграти голкіпера.
Рахунок змушував гостей у другому таймі перейти до більш активних дій. На 55-й хвилині Пенов навіть першим з «Балкан» зумів завдати влучний удар, після чого ще полежав страждаючи на газоні, але навіть без допомоги лікарів далі продовжив гру. Дніпряни ж повністю контролювали ситуацію на полі. Ще до цього здалеку влучно пробив Чеботаєв, а на 59-й хвилині Пархоменко у стрибку перервав гострий простріл Назаренка. На 62-й хвилині після подачі з кутового Когут підправляв п’ятою м’яч у ворота, але влучив у стійку. За сім хвилин вже Паламарчук в котре рятує свою команду, тепер після удару Сніжка. Господарі продовжували розтаскувати захист суперника і врешті-решт досягли свого. Спочатку Кравченко влучив у стійку, але атака продовжилась і Чичиков навісив точно на Загальського, який пробив у проти хід голкіперу -3:0! Переконлива перемога спортклубівців, які продовждують очолювати турнірну таблицю!