Портал Sport Arena підвів традиційні підсумки ігрового тижня у Другій лізі. Цього разу до 11 кращих гравців потрапив один виконавець з СК «Дніпро-1» – це форвард Олег Кожушко, кий крім того, ще і отримав титул «джокера тижня».

Форвард : Олег Кожушко (СК «Дніпро-1»)

Блиснувши на самому початку сезону (десайдер в матчі з Металістом 1925), Кожушко потім надовго вибув через важку травму, оговтавшись лише до кінці сезону.  І ось він знову в центрі уваги – у важкому матчі з ФК Нікополь Олег вийшов на заміну на позицію крайнього форварда, потім перебудувався на вістрі, і в підсумку дочекався свого шансу, забивши переможний м’яч у компенсований час.

Джокер тижня:  Олег Кожушко (СК «Дніпро-1»)

У турі вистачало вдалих замін, однак найважливіша з них трапилася на 62-й хвилині дніпровського матчу, коли Кожушко замінив вінгера Поплавку.  Граючи спершу з глибини, а потім на вістрі, Олег пристойно навантажив оборону нікопольчан.  А на четвертій компенсованій хвилині вичавив максимум з рядового прострілу.  Завдяки цьому голу чемпіонське свято СК «Дніпро-1» вийшло ще більш яскравим і пам’ятним.  А для самого форварда – це заряд впевненості в собі перед новими викликами.

Прес-служба СК «Дніпро-1» за матеріалами Sport Arena