Атакуючий півзахисник спортклубівців Олександр Назаренко, якому 1 лютого виконається 19 років, підписав новий трирічний контракт з СК «Дніпро-1».

Олександр Назаренко народився у Дніпропетровську і є вихованцем місцевої Академії. Його професійна кар’єра починалася у складі ФК «Дніпро», за який він виступав у Другій лізі ПФЛ (27 матчів, 8 м’ячів у чемпіонаті і 1 матч у Кубку України), та молодіжних першостях U-21 (6 матчів, 1 гол) та U-19 (20 матчів, 7 м’ячів).

Минулого літа він перейшов до складу СК «Дніпро-1». На рівні Першої ліги в складі дніпрян Назаренко провів 15 матчів з 17 (пропустив дві гри, коли був викликаний до юнацької збірної України) і в усіх виходив у стартовому складі (загалом  провів на полі 1280 хвилин). За підсумками першої частини чемпіонату Назаренко має четвертий показник в команді за системою плюс \ мінус  – плюс 30 (38-8), також він четвертий за результативністю (6 забитих м’ячів), четвертий за кількістю результативних передач (5 передач), має другий показник за системою гол плюс пас – 11 балів (6+5), і він є кращим в команді за кількістю перед гольових передач (6). Таким чином, Олександр Назаренко брав участь у 17-ти голах команди (6 забитих м’ячів, 5 результативних передач, 6 перед гольових передач), і за цим показником поступається тільки Станіславу Кулішу, у якого 19 балів (10+7+2).  У Кубку України в складі СК «Дніпро-1» Олександр Назаренко провів 3 матчі і забив 1 гол. Також у 2018 році півзахисник провів 3 матчі у складі юнацької збірної України U-19 – команди, яка пробилася до еліт-раунду Євро-2019.

Відзначимо, що саме Олександр Назаренко є лідером  like– голосування на офіційній сторінці клубу у фейсбук серед вболівальників, які визначають після кожної гри кращого гравця команди.

Прес-служба СК «Дніпро-1»