Які хвилини найвдаліші для гравців СК «Дніпро-1»? Про це наш наступний статистичній звіт, за підсумками 2017 року.

Найшвидший гол:

У дебютному в історії матчі (Кубок України, 1\64 фіналу) на професійному рівні спортивного клубу «Дніпро-1» автогол Ярослава Добровольського (3 хвилина) з чернівецької «Буковини», залишається й досі найшвидшим для дніпрян в їх поки що недовгій історії. Цікаво, що у чемпіонаті країни рекорд належить Владиславу Супрязі (8 хвилина), який встановив досягнення в останньому із зіграних матчів першості – у Горностаївці з «Миром».

Найпізніший гол:

Гол Ярослава Поплавки на 119-й хвилині кубкового чвертьфіналу у Львові з місцевими городянами мабуть ще довго буде мати рекордну позначку в цій номінації.

В чемпіонаті країни дніпряни забивали в компенсований арбітром час одразу чотири голи, але рекордну позначку тут тримає Володимир Польовий, який відзначився на 90+4 хвилині гостьового поєдинку з «Реал Фармою». Двічі дніпряни забивали на 90+3 хвилині  – Ігор Когут («Буковині») та Максим Лопирьонок («Миколаєву-2»), а на 90+2 відзначився Владислав Супряга в домашній грі з «Реал Фармою».

Найулюбленіша хвилина:

Одразу чотири голи спортклубівці забили на 81 хвилині, яка стала найулюбленішою для наших хлопців: початок поклав Олександр Бєляєв у Запоріжжі, продовжив тепер вже у домашньому матчі із «Металургом» Дмитро Сула, який реалізував пенальті, далі Юрій Захарків на цій хвилині відновлює рівновагу у матчі в Бериславі з «Таврією-Сімферополь», а в заключній грі чемпіонату у гостях з «Миром» саме на цій хвилині Владислав Войцеховський встановлює остаточний рахунок. Ще три хвилинні позначки тримають показник у три голи:

62 хвилина – Владислав Войцеховський забиває вдома «Миколаєву-2» і двічі відзначається Ігор Когут, при чому обидва рази у гостях, забиваючи «Інгульцю-2» та «Металісту-1925»;

66 хвилина – двічі забиває Юрій Захарків, і двічі на чужих полях – «Суднобудівнику» та «Інгульцу-2», а першим на цій хвилині у воротах суперника розписувався Олег Кожушко (у дебютній грі з «Буковиною»).

89 хвилина – якщо гол Ярослава Поплавки дома «Металургу» не впливав на підсумковий результат, то реалізований пенальті Сергієм Кравченком в Бериславі, та влучний удар головою Ігоря Когута дома з нікопольчанами принесли вольові перемоги спортклубівцям з однаковим рахунком 2:1.

Краща п’ятихвилинка

З 80-ї по 84-ту хвилину СК «Дніпро-1» забив одразу 9 м’ячів у ворота суперників (по два голи у цьому відрізку забивали Юрій Захарків та Владислав Войцеховський). Другий у цій номінації відрізок з 62-ї по 66-ту хвилини8 м’ячів (три голи забивав Ігор Когут і два – Юрій Захарків). Також потужно проводить команда і останні хвилини гри – з 89-ї по 90+4 дніпряни забили 7 м’ячів (двічі відзначався Ігор Когут).

Увага – кінець першого тайму:

А що ж з голами у ворота дніпрян? У 27 матчах наша команда пропустила лише 11 м’ячів і жодного разу хвилини голів не співпадали, але… одразу п’ять м’ячів з 11 наша команда пропустила в заключні хвилини першого тайму: 40 хвилина – «Мир» вдома, 42 хвилина – «Металіст-1925» (з пенальті) у гостях, 43 хвилина – ФК «Дніпро» у гостях, 44 хвилина – ФК «Нікополь» вдома, 45+2 хвилина – «Мир» (з пенальті) у гостях.