Судді на лінії: Ігор Дебенко (Івано-Франківськ) і Андрій Бахметьєв (Харків).
Четвертий арбітр: Дмитро Кузовлев (Запоріжжя)
Суддівський наглядач: Геннадій Литвинов (Луганська область).
МФК «Металург» (Запоріжжя): Варцаба, Корохов, Пінчук, Матвєєв, Дяченко, Разуваєв (Підлепенець,71), Кропивний, Сарапій (кап.), Олійник, Сачко, Яровенко (Щебетун,76).
Запасні: Левченко, Корнев, Ковальчук, Зейналов, Підлепенець, Лихобабенко.
СК «Дніпро-1»: Кліщук, Чеботаєв, Лопирьонок, Логінов, Бровченко, Кравченко (кап.), Загальський (Мігунов,71), Когут (Сніжко,46), Щедрий, Назаренко, Куліш.
Запасні: Юрчук, Білик, Чичиков, Кожушко.
Головний тренер: Дмитро Михайленко
Голи: Кравченко (54), Куліш (77)

Попередження: Когут (34), Матвєєв (90+3)

У порівнянні з програним матчем «Оболоні-Бровар» у стартовому складі дніпрян відбулися відчутні зміни. На останній межі вперше в сезоні з перших хвилин вийшов Кліщук, у центрі оборони знову замість Башлая грав Лопирьонок, а на лівому фланзі замість Польового вийшов Бровченко. У середній лінії Сніжка і Чичикова замінили Загальський та Щедрий.
Матч активніше розпочали господарі, які на старті поєдинку двічі виходили на ударні позиції, але їх постріли з кута штрафного майданчику та по центру воріт були неточними. На це дніпряни відповіли ударом Назаренка з лінії штрафного майданчику, після чого Варцаба у красивому стрибку вибив м’яч з під поперечини. Поступово гості взяли м’яч під свій контроль і почали методично розшатувати оборону суперника. Проте до гострих моментів справа не доходила, хоча і були з боку гостей перспективні навіси та спроби ударів. Ближче до завершення тайму дніпряни стали отримувати право на стандарти, після чого гостям довелося понервувати: на 39-й хвилині м’яч метушився по воротарському майданчику, але захисники його все ж таки вибили, а ще за тир хвилини Когут бив головою після навісу Кравченка, але вище воріт.
З початком другого тайму гості стали більше пресингувати суперника на його половині поля, змушуючи раз за разом помилятися запоріжців при переході з оборони до атаки. Гострішими стали і атаки. Під час однієї з них Куліш зумів зачепитися за м’яч у чужому штрафному майданчику і відкотив сферу під удар Кравченку, і капітан, наче з гармати, завдав невідпорного удар у нижній кут: Варцаба лише тільки розвів руками – 1:0 на користь дніпрян. На 61-й хвилині Куліш міг вже відзначитись сам, але кращому снайперу команди поточного сезону не вистачило лічених сантиметрів, щоб замкнути простріл Щедрого. Невдовзі пильність Варцаби перевіряв Загальський, але його потужний удар з далеку був неточний. Непоганою була і контратака за участю Загальського і Назаренка, але від останнього м’яч так і не дійшов до Куліша. Господарі першу гостру атаку після перерви провели тільки на 68-й хвилині, коли Олійник пройшов правим флангом і неточно пробив у ближній кут. Ще за кілька хвилин той же Олійник завдавав удар метрів з 23-х – вище воріт. Значно гострішими були атаки дніпрян. На 75-й хвилині Кравченко віддав передачу з кутового на лінію штрафного майданчику, і Назаренко своїм ударом ледве не зламав поперечину. Та невдовзі гості довели свою перевагу у класі до двох голів – Куліш скористався помилкою оборони запоріжців і практично заніс м’яч у ворота суперника. Звичайно, господарі намагалися врятувати ситуацію, але все на що їх вистачило – це штрафний у виконанні Сарапія, коли Кліщук надійно накрив м’яч, та гостра атака правим флангом, коли голкіпер дніпрян відбив простріл кулаками. Спортклубівці ж впевнено контролювали події на полі і довели справу до переконливої перемоги -2:0.
Отже, наша команда виходить до 1\16 фіналу, де зустрінеться на «Дніпро-Арені» з луцькою «Волинню» 26 вересня.