Друга ліга. Група «Б». 4 тур
«Суднобудівник» (Миколаїв) – СК «Дніпро-1» – 0:3
Перший тайм – 0:0 (5 серпня), догравання 22 жовтня. 14.00. Миколаїв. Центральний стадіон.
Головний суддя: Ігор Бич (Київ)
Асистенти арбітра: Артем Куценко (Одеса), Ірина Петрова (Херсон)
Суддівський наглядач: Ігор Бицкало (Одеса)
“Суднобудівник”: Шилов, Горінов, Частоколяний, Задера, Дмитрієв, Севодняєв, Гагулін, Котов, Носов, Безуханич
“Дніпро-1”: Юрчук, Бровченко, Лопирьонок, Логінов, Сухар, Кравченко, Сніжко, Когут (Супряга, 71), Поплавка, Войцеховський, Захарків.
Голи: Войцеховський (47), Захарків (66), Войцеховський (83)
Попередження: Дмитрієв (79)

Кадрові зміни, що відбулися у господарів з часу першого тайму, поставили “Суднобудівник” у дуже скрутне становище. Частина гравців, що виходила тоді на поле, з команди пішла, а новачки грати права не мали. І Денніс Люкенс не знайшов навіть 11 футболістів для складу – миколаївці грали вдесятьох! У таких умовах шансів бодай на те, щоб втримати нічийний рахунок, у них не було.

У свою чергу, “Дніпро-1” використав можливість підсилитися Кравченком, що був у серпні травмованим, а Кожушка у нападі замінив Войцеховський.

Саме Владислав і забив необхідний швидкий гол. Лише півтори хвилини минуло після поновлення матчу, як Войцеховський замкнув подачу кутового. Дніпровці, як почали атакувати з першого свистка арбітра, так і не припиняли це робити. Чудові нагоди змарнували Когут та Захарків, і все ж таки на 66-й хвилині рахунок вдалося подвоїти. Той-таки Захарків, отримавши передачу від Войцеховського, прибрав захисника та пробив у нижній кут.

Відверте знущання над господарями тривало до фінального свистка. Від непристойного рахунку господарів неодноразово рятував Шилов, але і він був безсилий проти удару з близької відстані Войцеховського на 83-й хвилині. 3:0 – “Дніпро-1” здобув перемогу у матчі, який тривав два з половиною місяці.