Портал Sport Arena підвів підсумки 26-го туру чемпіонату країни у Першій лізі. Цього разу до 11 кращих футболістів ігрового дня увійшли троє гравців СК «Дніпро-1» – голкіпер Андрій Кліщук, захисник Зураб Очігава та півзахисник Ігор Когут. Нагадаємо, що у минулому турі дніпряни у гостях перемогли «Балкани» з рахунком 2:0.

Воротар – Андрій Кліщук (СК Дніпро-1)

Лідер зіткнувся на Одещині з добре організованим, агресивним суперником, який створив чимало нагод забити. Але воротар Кліщук (до речі, сам родом з цієї області) відіграв на високому рівні. Потягнув удари Пархоменка, Ільницького, Гаврилюка, Болокана з дальньої та середньої дистанції, а також виграв чистий вихід один на один із форвардом господарів. «Суха» серія Андрія триває й досягає 630 хвилин (найкращий показник сезону).

Центральний захисник – Зураб Очігава (СК Дніпро-1)

Напрочуд важким виявився матч на Одещині для лідера. А тут ще й травма лідера захисту Логінова вже в дебюті зустрічі. На щастя, підбір гравців у спортклубу настільки розлогий, що навіть такі втрати можна компенсувати. Запрошений із Динамо Очігава здорово допоміг в обороні (а Балкани серйозно загрожували воротам гостей), а також забив другий м’яч, спритно зорієнтувавшись після кутового.

Центральний півзахисник – Ігор Когут (СК Дніпро-1)

Балкани багато атакували, вели гру й мали всі можливості завершити сенсаційним звершенням матч проти лідера в день народження клубу. Але СК Дніпро-1 переломив хід гри, і посприяв цьому якраз Когут. Він ще в першому таймі пробивав з різних позицій частіше за інших (правда, реалізація моментів бажала кращого). А після перерви, розігравшись із Сніжком, Когут вийшов на ударну позицію і з середньої дистанції розважливо пробив у кут. Цей простий гол став чимось на кшталт нокауту для господарів. Окрім, активності попереду, Ігор відпрацьовував ще й на своїй половині – можна згадати, як він «підчистив» після однієї із скидок, знявши м’яча з ноги Паламаря, що знаходився прямо перед воротами.