Головний тренер СК «Дніпро-1» Дмитро Михайленко в інтерв’ю програмі  «По той бік поля» (34 канал) розповів про роботу команди на турецьких зборах:

-Готуємося нормально, команда працює в звичайному режимі, який є традиційно на зборах – тренування, гра. Багато думаємо о футболі, багато тренуємося, розмовляємо про те, що буде в сезоні, тобто триває звичайна підготовка у цей період. Наскільки скучили? Поки що намагаємося про це не думати, адже ще є час і два спаринги. Можливо, перед відльотом і буде якась ностальгія, але зараз усі думки про найближчий матч проти казахського клубу та контрольний матч з «Колосомом».  Гра з ковалівцями зараз не буде принциповою, якою вона стане вже у чемпіонаті країни, а буде нести для нас у першу чергу інформацію наскільки ми зараз готові до весняної частини сезону, адже це один з найсильніших наших суперників в чемпіонаті, а по тій грі, що вони демонстрували, то “Колос” абсолютно точно входять до трійки кращих команд дивізіону, тому для нас це буде важливим тестом перед початком чемпіонату. Ну а зустріти старих друзів – це завжди приємно.

– А як команда готується безпосередньо до гри у Харкові?

– Багато хто про цей матч думає вже давно, ще з завершенням осінньої частини сезону. І дійсно, ця гра стане визначною для усіх – і для «Металіста-1925», і для нас, адже враховуватися буде все: і наскільки буде важким шлях до першого місця, і який зараз відрив в очках, і перша гра, і аншлаг. Але, якщо чесно казати, то поки що, як такою цілеспрямованою підготовкою до гри, ми не займалися. Є ще час, у нас є ще проблеми, які потрібно буде виправити для покращення нашої гри, тому о харківському матчі будемо думати вже коли повернемося до Дніпра. Зараз ми переглядаємо їх матчі, які вони проводили, але якогось плану, або ідей поки що немає. Все це є в голові, але нічого ще не напрацьовували.

Прес-служба СК «Дніпро-1» за матеріалами програми “По той бік поля