Щойно завершився заключний матч Еліт-раунду Євро-2018 серед команд не старше 19 років, у якому збірна України зустрічалась із командою Румунії. Українці лише у разі перемоги могли обійти суперника у турнірній таблиці і завоювати єдину путівки з групи до фінального етапу. Цього разу в стартовому складі нашої команди вийшли два представника СК «Дніпро-1» – захисник Олександр Сафронов та форвард Владислав Супряга. Перший тайм завершився нульовою нічиєю, а на 77-й хвилині румуни відкрили рахунок. Проте на 84-й хвилині Олександр Сафронов подарував надію нашій збірній на порятунок – саме він зрівняв рахунок у матчі. А вже у компенсований арбітром час українці забили переможний гол – 2:1 синьо-жовті переграють господарів турніру і завойовують путівку в фінальний раунд Євро-2018. Олександр Сафронов провів весь матч, а Владислав Супряга залишив поле партнеру вже на 90+5 хвилині зустрічі, коли команда вже втримувала позитивний результат.

Отже, вітаємо наших хлопців і всю збірну України!