«Шахтар» (Донецьк): Пятов, Болбат, Кривцов, Матвієнко, Ісмаілі, Степаненко (Хочолава,90+2), Маркос Антоніо, Тайсон, Соломон, Тете (Велінгтон,61), Кайоде (Дентіньо,80)
Запасні: Шевченко, Хочолава, Бондар, Алан Патрік, Фернандо, Дентіньо.
Судді на лінії: Олександр Холодинський (Лозова), Євген Данильченко (Луганська область)
Четвертий арбітр: Володимир Новохатній (Київ)
Суддівський наглядач: Сергій Лисенчук (Київ)
Офіцер безпеки: Анатолій Шинкаренко (Дніпро)
Делегат ФФУ: Андрій Прохорович (Суми)
Попередження: Когут (61)
Голи: Дентіньо (86), Маркос Антоніо (90+4)

В стартовому складі дніпрян, за відсутності травмованих Кравченка і Назаренка, позицію опорника знову зайняв юний Батагов, а на лівому фланзі з’явився Шаповал, де він склав компанію досвідченому Польовому. У гірників були також кадрові втрати. З-за різних обставин (травми і дискваліфікації) до Дніпра не прибули кращі снайпери команди українські бразильці Марлос і Мораєс, а крім того гравці збірної України Коваленко і Бутко. Але і без цього склад доннетчан був дуже серйозним. Гості одразу захопили ініціативу, і вже на 2-й хвилині Тете міг відкрити рахунок, коли опинився на одинці з Юрчуком, але пробив вище поперечини. Ще за три хвилин Ісмаілі увійшов в штрафний майданчик з лівого флангу і пробив низом – Юрчук ногами відбив м’яч на кутовий, після подачі кутового знову той же Ісмаілі бив у падінні головою – вище воріт. До Пятова м’яч вперше дійшов на 8-й хвилині, коли голкіпер збірної України легко забрав м’яч після прострілу Романюка. Взагалі на початку гри у господарів відчувалося велике хвилювання, дніпряни не завжди приймали вірні рішення, до того, ж суперники робили все значно швидше, що і підтверджувало їх перевагу у класі. Проте спортклубівці самовіддано захищалися, змушуючи суперника завдавати удари з-за меж штрафного майданчику. Свій другий влучний удар гості завдали тільки на 29-й хвилині – коли пробивав Маркос Антоніо, але Юрчук впевнено накрив м’яч. Наступного разу голкіпер дніпрян по-справжньому вступив у гру на 37-й хвилині, коли у красивому стрибку перервав гострий простріл з правого флангу, після чого м’яч потрапив до Ісмаілі, але удар у того не вийшов. А на 38-й хвилині дніпряни заробили свій перший кутовий (гості на той час виконали вже шість корнерів), що правда до удару справу тоді довести не вдалося. На деякий час господарям вдалося відвести гру від власних воріт, але в заключні хвилини тайму гірники знову притисли спортклубівців до їх воріт, а Юрчуку довелося відбити потужний постріл Степаненка. У підсумку дніпряни встояли проти чемпіона у першому таймі – 0:0!
Другий тайм почався у тому ж руслі – гірники притисли дніпрян до їх володінь, але господарі продовжили самовіддано захищатися, змушуючи суперника лупцювати здалеку, і неточно. Далі дещо незрозумілими стали дії арбітра гри. Спочатку Пасхал не покарав гравця «Шахтаря» жовтою карткою за зрив атаки, коли Кузик проривався правим флангом, після чого показав «гірчичник» Когуту, який здавалося чисто зіграв у м’яч, а ще невдовзі суддя «не помітив» порушення правил проти Кузика, який отримав ззаду болісного удару по ногах. А далі травму отримує Юрчук, і з середини другого тайму ворота захищає Кліщук, який одразу ж вступив у гру після дальнього, але несильного удару суперника. Господарі продовжували тримати оборону, а на 76-й хвилині дніпряни завдали перший удар – пристрілку повів Когут, але неточно. За хвилини гості подали свій 12-й кутовий і він ледве не став результативним, проте Кліщук зумів згрупуватися і відбити удар з меж воротарського майданчику. На 81-й хвилині і дніпряни показали, як вміють тримати м’яч, при чому на чужій половині поля, змушуючи гірників помітно нервувати. І ось коли вже до завершення основного часу матчу залишалося не так і багато, гостям вдалося провести результативну атаку – Дентіньо головою замкнув навіс з правого флангу. Спортклубівці одразу перебудувалися і пішли вперед, змушуючи тепер суперника грати на відбій та тягнути час. Господарі намагалися врятувати зустріч, але захопившись атакою пропустили контрвипад суперника, і Маркос Антоніо, за допомогою рикошету, забив другий м’яч. Спортклубівці до останнього шукали щастя в атаці, і були близькими до того, щоб відзначитись, але Кузик пробив головою повз воріт після навісу Шаповала.
У підсумку дніпряни поступилися сильнішому клубу країни, але змусили його дуже понервувати. Ми же разом з вболівальниками подякуємо команді за другий поспіль кубковий півфінал! Великий футбол повертається у Дніпро!