Головний суддя: Олександр Омельченко (Слов’янськ)
Судді на лінії: Олександр Павлінов, Віталій Сухін (обидва з Одеси)
Четвертий арбітр: Єгор Кевлич (Кропивницький)
Суддівський наглядач: Олександр Матяш (Полтава)
«Інгулець»: Ганєв, Солдат, Запорожець (Коваленко,79), Клименко (Хучбаров,89), Мішуренко (Елла,59), Піднебенной (Передистий,76), Акименко (Січінава,84), Кучеренко, Ковальов, Лупашко (кап), Синьогуб.
Запасні: Ситніков, Гончаренко, Кобуладзе, Новотрясов, Козак, Гоменко, Коцюмака
«Дніпро-1»: Юрчук, Бровченко (Чеботаєв,69), Лопирьонок, Логінов, Польовий, Кравченко (кап), Сніжко, Когут (Панасенко,87), Чичиков (Шаповал,90+3), Мігунов (Щедрий,69), Куліш.
Запасні: Кліщук, Бабічин, Башлай, Мємєшев, Загальський, Кожушко, Войцеховський.
Головний тренер: Дмитро Михайленко
Попередження: Кучеренко (5), Польовий (8), Солдат (14), Піднебенной (25), Кравченко (43), Когут (62)
Голи: Піднебенной (9), Куліш (69), Чичиков (85)

У порівнянні з матчем проти «Балкан» в стартовому складі дніпрян відбулося дві зміни. По-перше, на правому фланзі оборони замість Чєботава, який гру розпочав на лаві для запасних, з’явився Бровченко, що не так часто отримує в цьому сезоні ігровий час, ну а крім того, викликаного до юнацької збірної України Назаренка на фланзі півзахисту замінив Мігунов, для якого цей матч став дебютним за спортклубівці в чемпіонаті (раніше він двічі виходив за нашу команду на поле в кубкових іграх). Після невеликої розвідки гості першими провели гостру атаку, в результаті якої Кучеренку довелося тільки ціною жовтої картки зупиняти прохід Мігунова. Кравченко спершу вирішив розіграти м’яч з партнерами, але після невдалої спроби навісив на Логінова, але той пробив точно у руки Ганєву. А за кілька хвилин ситуація повторилася біля штрафного майданчику дніпрян. Тепер вже арбітр вирішив покарати попередженням Польового, ну а Піднебенной бездоганно виконав штрафний, після якого м’яч від стійки залетів у сітку – 1:0 на користь «Інгульця». Невдовзі ситуація знову повторюється але тепер знову біля воріт петровців: Солдат перериває вихід Польового – знову жовта карта, а Кравченко зі штрафного влучає у стінку. А на 16-й хвилині вже дніпряни створили по справжньому гольовий момент з гри – після розкішної передачі Когута Сніжко вийшов сам на сам із воротарем, але Ганєв перевів удар у стійку, а на добиванні Куліш в боротьбі із захисниками не влучив у ворота. Господарі відповіли тільки на 32-й хвилині, після потужного удару Мішуренка Юрчук відбив м’яч на кутовий. Дніпряни більше володіли м’ячем, але загострити гру не вдавалося. Господарі діяли довгими передачами вперед, і на 38-й хвилині Юрчук підстраховував захисників за межами штрафного майданчику. А на 42-й хвилині одразу двічі гравців «Дніпра-1» опинялися на газоні в штрафному майданчику суперника, але обидва рази суддівський свисток промовчав.
З початком другого тайму гості притисли суперника до його воріт, і вже н 49-й хвилині Когут піймав м’яч на ногу після кутового Кравченка, але Кучеренко кинувся під удар і відвів загрозу. Далі був гострий постріл Мігунова, і тепер вже Ганєв встиг у стрибку випередити Когута. На 69-й хвилині тренерський штаб гостей провів подвійну заміну, і Чеботаєв першим же дотиком запустив вперед Куліша, який зумів оминути штучного офсайду і спокійно переграти Ганєва -1:1! Нічийний рахунок трохи заспокоїв гостей, але все одно дніпряни прагнули до перемоги і на 85-й хвилині блискавична атака за участю Польового, Щедрого і Куліша закінчилася намаганням вдарити Сніжка, але замість удару вийшла гольова передача на Чичикова, який в падінні завершив атаку партнерів – 2:1 на користь дніпрян! В останні хвилини «Інгулець» кинувся відіграватися, але спортклубівці вистояли, і заробили три вольових очки!