Сьогодні делегація спортивного клубу «Дніпро-1» вирушила до турецької Анталії, де у містечку Сіде проведе найближчі два тижні. Команда буде мешкати в готелі SIDE STAR RESORT, а тренуватися на футбольному комплексі Side Star sport center, що належить готелю і розташований від нього за 2 кілометри.

До складу делегації увійшли 28 футболістів:

Воротарі: Валерій Юрчук, Андрій Кліщук, Віктор Бабічин.

Захисники: Сергій  Чеботаєв, Юрій  Романюк, Юрій Бровченко, Максим Лопирьонок, Олександр Сафронов, Сергій Логінов, Зураб Очігава, Володимир Польовий, Владислав Шаповал.

Півзахисники: Сергій Кравченко, Іван Литвиненко, Арсентій  Батагов, Ігор Когут, Олександр Бєляєв, Сергій Панасенко, Олександр Сніжко, Ігор  Загальський, Єгор Ярмолюк, Олександр Назаренко.

Форварди: Олексій Чичиков, Орест Кузик, Каміль Хучбаров, Станіслав Куліш, Валентин Рубчинський Вадим Яворський.

На першому турецькому зборі у команди заплановано шість спарингів: 5 лютого з румунською «Тімішоарою», 8 лютого з представником другого австрійського дивізіону – СВ Рід, 11 лютого з вірменським «Бананцом», 13 лютого з чернігівською «Десною», 14 лютого з грузинською «Ділою» і заключним суперником на зборі 16 лютого стане ФК «Городея» з Білорусі. Зауважимо, що у графіку контрольних ігор можуть бути зміни.

За усіма новинами зі стану команди слідкуйте на офіційному сайті клубу.

Прес-служба СК «Дніпро-1»