Судді на лінії: Сергій Дарійчук і Євген Гашков (обидва з Чернівців)
Суддівський наглядач: Юрій Ісаєв (Запоріжжя)
СК «Дніпро-1»: Кліщук, Башлай, Логінов, Польовий (Шаповал,79), С.С. Кравченко (кап), Сніжко (Когут,75), Загальський, Мігунов (Чеботаєв,46), Чичиков (Щедрий,69), О.Назаренко, Куліш (Кожушко,73)
Запасні: Бабічин, Білик, Шаповал, Бровченко, Панасенко, Войцеховський, Мємєшев
МФК «Миколаїв»: Старченко, Берко (Шарабура,81), С.О.Кравченко (Брижчук,81), Семенина (Авраменко,56), Кушнаренко, Горват (Антонюк,89), Ковальов, Цапій, Дмитренко, Чучман (кап.), Попов (Радченко,69).
Запасні: Попович, Д.Назаренко
Головний тренер: Руслан Забранський
Попередження: Попов (14), Мігунов (21), Горват (62), Польовий (70)
Голи: Загальський (31), С.С.Кравченко (60,81), Цапій (90+1, у власні ворота)

У порівнянні з матчем проти «Колосу» в складі дніпрян відбулося одразу кілька змін. По-перше, оновилася оборона: на останній межі з перших хвилин замість травмованого Юрчука вийшов Кліщук, в центрі захисту діяла пара Башлай-Логінов, а позицію правого захисника зайняв універсал Мігунов. Крім того, в середині поля в основі вийшов Загальський, а Когут залишився в запасі. Господарі мали відмінну нагоду відкрити рахунок вже наприкінці четвертої хвилини, коли Логінов першим опинився на м’ячі після навісу зі стандарту капітана, але пробити Старченка з близької відстані Сергій не зумів. За 5 хвилин навіс з правого флангу призвів до легкої паніці в штрафному майданчику, але гості зуміли відбитися. А от на 17 хвилині помилка Башлая ледве не призвела до чистого виходу сам на сам миколаївського Сергія Кравченка, але партнера зумів підстрахувати Логінов, наздогнавши втікача вже у штрафному майданчику. А невдовзі той же Кравченко зумів обіграти Логінова і завдати удару метрів з 17-ти, але тепер надійно зіграв Кліщук. Взагалі гостям вдалося відвести гру від своїх воріт і наступну гостру атаку спортклубівці провели тільки на 28-й хвилині, коли Назаренко небезпечно прострілював уздовж воротарського майданчику, але ніхто на передачу не відгукнувся. Але то був тільки сигнал до активних дій і за 3 хвилини рахунок було відкрито: Куліш поборовся із захисником та скинув м’яч під удар Загальському, який влучно пробив у нижній кут -1:0! Майже одразу гості організували відповідь і знову на вістрі атаки був їх Кравченко, з ударом якого впорався Кліщук. Ближче до завершення тайму миколаївці стали більше пресингу вати, але нічого гострого з цього вижати не зуміли.
Другий тайм розпочався атаками спортклубівців і вже на 52-й хвилині Сніжко віддав чудову передачу Чичикову, але той з вигідної позиції головою пробив вище воріт. Та все ж таки дніпрянам вдалося провести гол у стартові 15 хвилин другої половини. Загальський заробив перспективний штрафний і сам його виконав, відправивши гравця у стінці в нокаут, а першим на добиванні був вже дніпровський Кравченко, з ударом якого Старченко впоратися не зумів, пропустивши м’яч між рук. Далі вже Назаренко намагався довести рахунок до великого, але удар у нього вийшов не сильним і став легкою добичею воротаря. Після серії замін Логінов кинув у прорив Кожушка, який щойно з’явився на полі, і той практично втік від захисників, але переграти воротаря йому не вдалося. А на 81-й хвилині Сергій Сергійович Кравченко оформлює дубль, бездоганно, у притаманному для себе стилі, виконавши штрафний удар влучно у дев’ятку -3:0! Ну а незадовго до фінального свистку успіх дніпрянам приніс ще один стандарт: тепер після штрафного у виконанні Загальського, Цапій головою переправив м’яч у власні ворота. 4:0 – «Дніпро-1» досягає перемоги з великим рахунком!