Головний суддя: Дмитро Кривушкін (Харків)
Судді на лінії: Дмитро Козорезов (Одеса), Андрій Єремеєв (Миколаїв)
Четвертий арбітр: Вадим Запрутняк (Ужгород)
Суддівський наглядач: Орест Шмигельський (Львів)
«Калуш»: Герич, Олевич (кап), Ульянов, Кохман, Дедух (Денега,53), Книш, Заваляк, Кучеров, Скакун (Матвіїв,75), Танчин (Андрусенко,54), Матушевський.
Запасні: Куців, Ніколишин, Драган, Голубка
«Дніпро-1»: Кліщук, Чеботаєв, Башлай, Логінов, Шаповал (Білик,84), Кравченко (кап), Загальський, Когут, Мігунов (Щедрий,59), Назаренко, Куліш (Кожушко,46)
Запасні: Бабічин, Бровченко, Сніжко, Чичиков
Головний тренер: Дмитро Михайленко
Попередження: Башлай (18), Андрусенко (66)
Голи: Мігунов (22), Назаренко (32), Куліш (41)

Як і у минулому матчі проти миколаївців в чемпіонаті, в кубковій грі в Калуші дніпрянам через стан здоров’я не могли допомогти Юрчук і Лопирьонок. Крім того. не потрапив до заявки і Польовий, якого замінив Шаповал, а також, з перших хвилин вийшов і Чеботаєв. Щодо змін у середній лінії, то замість Сніжка і Чичикова вийшли Когут і Мігунов. Після обміну стандартами на перших хвилинах матчу більш агресивно заграли господарі, які навіть на 6-й хвилині зуміли забити, але лайнсмен зафіксував у Скакуна офсайд. Далі довелося попрацювати Кліщуку, який потягнув м’яч з нижнього кута, а невдовзі знову Скакун вийшов на ударну позиції, але не влучив у ближній кут. Господарі продовжили володіти перевагою, багато атакуючи флангами, але дніпряни доволі впевнено захищалися. На 18-й хвилині калушці заробили дуже небезпечний штрафний, практично на лінії штрафного майданчику, і знову Кліщук, який перед цим отримував тривалу допомогу від лікарів, відмінно зіграв, відбивши удар Скакуна. Витримавши цей натиск, гості провели практично першу гостру свою атаку, яка стала результативною. Загальський знайшов пасом Шаповала і той прострілив практично від лицевої лінії, а на дальній стійці передачу замкнув Мігунов – 1:0 на користь дніпрян! Гол заспокоїв дніпрян, які почали більше контролювати м’яч, але у господарів залишалася їх головна зброя, тим більш, що арбітр на однакові падіння реагував абсолютно по-різному. Наприклад, коли на 27-й хвилині в штрафному майданчику «Калушу» падав Куліш, то це не призвело ніякого враження на суддю, а от кожна зустріч  господарів з газоном завершувалася свистком. Після одного з таких падінь Кліщук парирував черговий удар Скакуна. Дніпряни ж, навіть на не самому рівному полі, намагалися грати у свій футбол, і чергова їх багатоходівка завершилася проходом Загальського, який віддав передачу на фланг Назаренку, а Олександр змістився до лінії штрафного майданчику і завдав удар – м’яч, зачепившись за захисника, перелетів голкіпера і опинився у воротах – дніпряни попереду 2:0! Господарі мали відмінний шанс скоротити рахунок на 37-й хвилині, але Олевич на влучив головою вже у порожні ворота буквально з одного метру. А от гості не пробачали суперника – черговий кутовий у виконанні Кравченка, і Куліш підтвердив своє реноме кращого снайперу Першої ліги, замкнувши навіс на ближній стійці – 3:0 і дніпряни довели супернику свій клас ще у першому таймі.
Другий тайм гості розпочали дуже впевнено, повністю контролюючи ситуацію на полі. Непоганий шанс втекти від суперників мав Назаренко, якого кидав у прорив Кравченко, але слизький газон цьому завадив. Далі був потужний постріл з-за меж штрафного майданчику Чеботаєва, з яким Герич впорався не без труднощів. Господарі намагалися проводити і свої атаки, але до Кліщука м’яч практично не доходив. А от на 67-й хвилині повинен був забивати Щедрий, який втік сам на сам із Геричем, але перекинув і голкіпера, і ворота. Невдовзі вже Назаренко взяв гру на себе, завершивши сольний прохід ударом, але переграти удруге Герича він не зумів. Міг відзначитись у матчі і Когут але його удар метрів з 18-ти пройшов над поперечиною. Вже у компенсований арбітром час міг забити Кравченко, але господарів знову врятував воротар. У підсумку дніпряни довели справу до переконливої перемоги, здобувши путівку в чвертьфінал Кубку України!