Прес-конференція головного тренера СК «Дніпро-1» Дмитра Михайленка:

– Сьогодні вийшла досить цікава гра. Хороша команда нам протистояла і по грі вона заслуговує на третє місце в нашій лізі. Вони добре виглядають, 12 турів не програвали і сьогодні показали якісну гру. Щодо нашої команди, то ми мало створювали моментів у грі,  більше було стандартів, і знову таки, це, скоріше за все, пов’язано з діями суперника. Так що, у цьому компоненті гри  нам потрібно додавати і навчатися долати такий щільний захист.

– Сьогодні команда офіційно оформила путівку в Першу лігу. Які зараз відчуття?

– Я не можу сказати, що у нас якась ейфорія,  важко припустити, який саме зараз настрій, адже для нас це не неочікувана подія – ми до цього йшли, і у нас великий відрив. Тому зараз усі думки вже пов’язані з Першою лігою і наскільки ми там будемо конкуренто спроможні. Зараз нам потрібно розуміти, хто з цих хлопців нам допоможе там, і наскільки у такому вигляді команда готова до боротьби за перше місце в Першій лізі. Тож, особливої радості немає, а є звичайний робочий процес.

– В перерві ви замінили флангових гравців. Чому саме їх?

– У Редвана Мємєшева є невелике пошкодження, тому вирішили його замінити, а що стосується Єгора Чегурка, то він не був таким активним, як ми очікували, і атака потребувала свіжості, тому ми поставили Олега Кожушка, якому після травми також треба себе проявляти, а нам – розуміти, в якому він стані.

– І все ж таки ви вже можете сказати зараз наскільки команда готова до Першої ліги, і які саме позиції потребують підсилення?  

– Поки що я не готовий відповісти на це запитання, хто готовий, хто ні, адже ще є ігри, в яких їм потрібно проявити себе  максимально, і зараз у хлопців шанси однакові. Нам потрібно від них бажання залишитись в команді і їй допомагати. Потрібні самовіддача, майстерність, боротьба, щоб ми зрозуміли, на кого можемо покластися. А щодо позицій, то скажу. що підсилення нам потрібні на всі місця на полі.

– А завдання виграти Кубок Другої ліги не завадить вам у підготовці до Першого дивізіону, адже тут є питання ротації складу?

– Ми дуже на це розраховуємо, що не завадить. Є гравці, які зробили великий внесок у результат, що підтверджує і статистика – є лідери по голам, передачам і хвилинам. І під час ротації складу ми подивимося, як команда буде виглядати без лідерів. Розраховую, що ми залишимося на першому місці, очковий запас у нас є.

– Якщо говорити про «золотий матч»,  ви вже дивитесь на потенційного суперника з іншої групи?

– Поки що про це не зовсім коректно казати. Ще грати п’ять матчів, а відрив 6 очок, тобто нам потрібно набрати ще як мінімум 10 пунктів. Отже,це неправильно казати, що ми вже переможці в групі, потрібно поважати той же «Металіст-1925» – відмінну команду. А якщо казати про команди, які ми переглядаємо, то ми дивимося багато колективів, і у тому числі клуби Першої ліги, і те ж стосується лідерів групи «А» – «Прикарпаття» і «Агробізнесу», тому інформація про них є. Але,  знадобиться вона нам чи ні, ми дізнаємося найближчим часом.

Прес-служба СК «Дніпро-1»