Головний тренер СК «Дніпро-1» Дмитро Михайленко дав післяматчеве інтерв’ю клубній прес-службі після завершення переможного контрольного матчу проти румунського «Полі» (1:0):

– Дмитро Станіславовичу, позаду перший спаринг на природному газоні. Що сьогодні сподобалося, що ні?

– Сьогодні перший тайм можливо був більш якісним, і на це були власні причини. А якщо врахувати якість поля, яке було доволі складним, то вийшла хороша гра з хорошим змістом. Завдання було не отримати травму, не підіймати особливо темп, закривати суперника при втраті і вступати у відбір. В першому таймі це все вдавалося, команда не давала супернику швидко контратакувати. Після перерви у розвитку атаки були деякі проблеми до певного часу, після чого гра вже проходила повністю під нашим контролем. Ми задоволені хлопцями, їх відношенням, вони не піддавалися на провокації – це було найважливіше. Важко грати, коли суперник багато симулює, коли дійсно б’ють і вибивають подалі м’яч, тому хлопці молодці, що стримали емоції, і, на мій погляд, ми заслужено перемогли.

– Суперники навіть заміни проводили довго, стримуючи темп гри, а ваші хлопці намагалися все робити швидше, здавалося, що їх навіть не треба додатково підштовхувати бігти вперед. Наскільки подібні затримки шкодять вашій команді?

– Дійсно, такі затримки під час гри не йдуть нам на користь, адже хочеться підтримувати свій темп, інтенсивність гри. У суперника були і зворотні заміни, хоча ми не домовлялися про кількість замін і про те, чи можна потім знову випускати гравців, але ми не знаємо їх кадрову ситуацію, тому можемо говорити тільки за себе. У нас два тайми хлопці провели з хорошою інтенсивністю. Так, нікому не подобається, коли темп збивається, коли велика кількість замін у таймі, тому тут нормальна реакція, що ми бажали грати якомога швидше.

– Сьогодні в запасі залишились чотири гравці, які так і не вийшли на поле. З ними все гаразд?

– Так, вони просто через футбольні правила не грали. Можуть грати тільки 11 футболістів, а у нас зараз більше, ніж ми можемо використати у кожному з таймів, тому зрозуміло, що хтось під час матчів буде відпочивати. Але усі вони отримають ще ігровий час, тим більш зараз Юра Романюк трохи захворів, так що у всіх ще буде можливість пограти.

Прес-служба СК «Дніпро-1»