Післяматчевий коментар головного тренера СК «Дніпро-1» Дмитра Михайленка:
 
– Важкий матч вийшов. На перших хвилинах дали супернику забити гол, вже після чого взяли гру під свій контроль: створювали моменти, контролювали суперника, і контратаки проводили, і територіальною перевагою володіли, в результаті чого повели у рахунку. У другому таймі на деякий час втратили контроль над грою, почали здійснювати втрати, неправильно спрямовували атаки, не вистачало правильно прийнятих рішень для того, щоб завершати атаки, відповідно у «Авангарда» в кінці матчу були шанси на те, щоб зрівняти рахунок. Тому, ми дуже раді, що сьогодні зуміли перемогти. У суперника дуже хороша команда, ми за нею стежимо. Ми грали з ними у контрольному матчі на зборах і тоді поступилися, так що краматорці заслуговують на те, щоб бути у верхній частині турнірної таблиці.
 
– Що подумали після пропущеного м’ячу? Не думали, що можете програти?
 
– Ні. Гол був не після якоїсь переваги, а після дальнього удару, тому наше завдання було контролювати гру, створювати моменти, що у нас в принципі і виходило. Інша справа, що у другому таймі, коли ми вже грали у більшості, у нас не виходило і закривати суперника, і створювати моменти. Ось це не сподобалося. Або якась розхлябаність була, котра вела за собою неправильні рішення, або, дійсно, втома. За ходом всього матчу ми відчували, що можемо тут перемогти, як би важко нам не було. Ми справді створювали моменти, тому якихось думок, що програємо не було, хоча розуміли, що тут буде дуже важко.
 
– В цілому, які у вас плани на сезон? Плануєте вихід в УПЛ?
 
– Так, плани на сезон у нас максимальні, хочемо вийти в Прем’єр-лігу. Саме під це завдання у нас і підібраний склад, тому будемо докладати усіх зусиль, щоб досягти своєї мети.
 
Прес-служба СК «Дніпро-1»