РОЗІЙШЛИСЯ МИРОМ:  ФК ВОРСКЛА – СК ДНІПРО-1  зіграли з рахунком 0:0

Сьогодні СК “Дніпро-1” провів свій перший контрольний матч, який завершився нічиєю. Головний тренер, Дмитро Михайленко, дав коментар клубній прес-службі:

– У першому таймі гра була більш зрілою, як у нас так і у суперників, більш якісний футбол пов’язаний, перш за все, з досвідченими виконавцями, які вийшли на поле.  У другій половині матчу, навпаки, було більше сумбуру –  і у нас, і у полтавців вийшла переважно молодь, тому не дивно, що малюнок гри дещо змінився. В нас чотири гравці були не на своїх позиціях – ми дивимось різні напрямки побудови гри. Але я задоволений темпом матчу,  якщо говорити про  сьогоднішній день. У першому таймі ми створили чотири непоганих моменти, і як для такого супротивника – це вже непогано.

Дуже якісний спаринг –  сьогодні ми, можна сказати,  “спробували на смак” бронзового призера Прем`єр ліги.  Повтрюсь, якщо брати на теперішній час саме початок підготовки до сезону і  вкраплення новачків, то я задоволений побаченим. Дуже корисна гра.

– Звісно, не просто, за такий короткий проміжок часу адаптувати новачків, коли у команду приходять два гравці – це вже складно, а в нас – вже 5 новачків, і ми продовжуємо пошук виконавців під Першу лігу. Тож, це нормальний шлях коли будується майже нова команда, завжди потрібен час.  Сподіваюсь на те, що хлопці якнайшвидше адаптуються у колективі.  Наразі вже помітно, що деякі речі сприймаються дуже швидко, а для глибшого розуміння наших вимог, безумовно,  потрібно наполегливо працювати, чим ми і займаємося з перших хвилин роботи у міжсезоння. Щодо наступного спарингу замість ФК «Полтава» ми зіграємо 27 червня з “Кремнем”  на базі у Придніпровську.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-служба СК “Дніпро-1”