Післяматчева прес-конференція головного тренера СК «Дніпро-1» Дмитра Михайленка:

-Начебто і перемога з великим рахунком, але повного задоволення від гри немає. Два голи були забити після ударів здалеку і плюс один рикошет. Можливо перемога і заслужена, але якщо бути перфекціоністом, то якість гри сьогодні нас повністю не задовольнила.

– Сьогодні стало страшно після помилки Башлая. Звідси питання, а що з Лопирьонком?

-У Лопирьонка є м’язові проблеми, надіюся, що скоро вони скінчаться. Ну, а Башлаю, скоріш за все, не вистачило ігрового тонусу, одна помилка, коли він посковзнувся, але потім все виправив і діяв надійно. В цих моментах ми також злякалися.

– А чому з перших хвилин не грав Когут, і як оціните дії Мігунова на позиції правого захисника?

– З Мігуновим тут, напевно, моя помилка. Нам хотілося дати швидкості і гостроти передач на правому фланзі, і Саша сказав, що спокійно спрацює на цій позиції, але , як ми побачили, йому там важко. І тут також питання нервовості, або ігрового тонусу, оскільки він грав біля нашої лави і ми бачили, щоб він не дуже впевнено діє з м’ячем. Для нього це була незвична позиція, під «чужу ногу», що не дало йому можливості проявити кращі якості. Щодо Когута, то він просто не потрапив у склад. Ми надали йому можливість перепочити, оскільки на тренуваннях той же Загальський себе відмінно проявляє, тому і вирішили провести ротацію, і, як бачимо, не помилилися.

– Ваш колега сказав, що у його хлопців після другого голу опустилися руки, але здалося, що їм просто не вистачило фізичних кондицій.

– Я би не став усе міряти якимись фізичними можливостями, адже гра – це,перш за все, голи. І пропущений м’яч дійсно дуже впливає на команду. Якщо команда не може тиснути і створювати моменти, а все залежить від випадку, то, звичайно, після таких пропущених м’ячів руки опускаються, і тут все було зрозуміло.  А якщо ми забиває першими і контролюємо гру, то супернику важко. Це ж трапилося і сьогодні – після другого голу вони просто перестали вірити у власні сили.

– А чим ви були сьогодні незадоволені? Атакуючими діями Куліша, який постійно приймав м’яч спиною до воріт?

– Не задовольняла не тільки атака. Не було цілісної картини гри. Дійсно, було два гольових моменти у суперника, коли було страшно, а крім того, не було якісних атак з нашого боку у першому таймі. А щодо гри Куліша, то у нього просто такий стиль, він – не Олег Кожушко, у нього інші данні. Він дуже доречний в штрафному майданчику, в підіграванні, тому вимагати від нього чогось іншого ми не збираємося. Він віддав результативну передачу, тому він свою роботу зробив нормально.

– Як себе почуває Юрчук? І наскільки можна чекати ротацію складу у кубковій грі?

– Юрчука прооперували, він був після гри у роздягальні. Валера вибив до кінця цього календарного року – йому на відновлення потрібно буде близько шести тижнів. Щодо подальшої ротації, то вона у нас була вже у цьому матчі, у нас сьогодні було багато нових гравців, які давно не виступали.  З «Калушем», скоріш за все, у нас знову будуть нові імена в складі, адже у нас зараз дійсно складний графік  і нам потрібно надати можливість відновитися деяким гравцям, тому що рахунок можливо і комфортний, але сил витрачено багато. До того ж до Калуша буде не просто добиратися. Так що, на чотири гри, що залишилися – три у чемпіонаті та в одній на Кубок, ми будемо шукати оптимальний склад, отже зміни будуть.

Прес-служба СК «Дніпро-1»