Прес-конференція головного тренера СК «Дніпро-1» Дмитра Михайленка:

– Черговий важкий поєдинок у нас вийшов проти нікопольчан, коли ми зуміли забити переможний м’яч лише у компенсований арбітром час. Суперник дуже добре діяв у захисті, і персонально проти наших гравців. Ми, у власну чергу, не могли обіграти один в один, щоб створити небезпечні моменти біля їх воріт.  Тільки у другому таймі, коли підвищилися швидкості, команда почала створювати моменти, але вони ні до чого не привели. Коли вже пішола навал, пішов вперед  Логінов, добре у тому епізоді зіграв Карноза, і ми зуміли забити переможний гол.  Тобто, перемога заслужена, але гра в атаці не задовольняє.

– Сьогодні СК «Дніпро-1» арифметично забезпечив собі перше місце у групі. Можна сказати, що ваші плани на сезон повністю здійснилися?

– Плани дійсно реалізувалися, перше місце досягнуто, але говорити про повне задоволення я б не став. Хочеться іншої якості гри, у першу чергу, гри в атаці, і ми шукаємо причини, чому при такій перевазі забиваємо так мало. Тому є певне задоволення від виконаної роботи, але праці ще дуже багато.

– Тренер суперників казав, що його підопічних не варто налаштовувати на такі матчі. А ваших гравців важко налаштувати на таку гру?

– Наших важко, адже відрив у 9 очок великий, тому хлопців треба налаштовувати, бо в спину ніхто не дихає, і нам треба шукати моменти, щоб команда зіграла з повною віддачею, на хорошому емоційному фоні.  Є чудове поле, свій стадіон, свій вболівальник, але поки що у нас гра в атаці не вдається.

– Шукаєте вже зараз підсилення складу під Першу лігу?

– Пошук триває, і він йде на всі позиції, можливо, за виключенням, воротарської . Конкуренції, особливо у захисті, у нас зараз немає, і це хлопців, де що розслаблює, хоча в лінії нападу така конкуренція є.  Конкретно імен я не буду називати, оскільки триває сезон, і ми дивимося на тих, хто нам допоможе далі.

Прес-служба СК «Дніпро-1»