Післяматчева прес-конференція головного тренер СК «Дніпро-1» Дмитра Михайленка:

– Гра вийшла важкою. Сьогодні було два різних тайми – у першому контролювали гру, не дозволяючи супернику вільно діяти в атаці, а після перерви харків’яни перебудувалися, стали більше грати вертикально, вигравати підбирання, і нам важче було переходити через передачі з оборони в атаку. Ми швидко втрачали м’яч, що було наслідком тиску суперника. Тому і вийшла нервове завершення гри. Можливо було б інакше, якби ми забили у другому таймі, тим більш, що моменти у нас були. Але, якщо підводити остаточні підсумки, то перемога сьогодні була важливіше гри, хоча ми налаштовували хлопців на хорошу гру, але не варто забувати, що суперник сьогодні також був добре мотивований – харків’яни хотіли нас переграти і вийти на перше місце. Наші хлопці зберегли концентрацію до завершення матчу, хоча в одному з епізодів нам і пощастило.

– Фактично команда вже однією ногою у Першій лізі. Наскільки важко налаштовувати хлопців  на гру в таких умовах? Наприклад, якщо казати про наступну гру із ФК «Дніпро»?

– Так, я не можу сказати, що для нас це буде дуже принциповий матч, на відміну від суперника. Для нас це буде звичайна гра, в якій нам потрібно буде перевіряти наш рівень, перевіряти гравців, щоб потім розуміти, хто нам допоможе у Першій лізі, а хто ні. Немає секретів, ми не хочемо затримуватися у Першій лізі, але вже зараз добре видно, наскільки там непросто. Подивіться, лідери весною там регулярно втрачають очки, там немає запасу міцності у жодної з команд. Ми ж бажаємо, щоб у нас не було осічки і це непросто, особливо враховуючи той склад команд, який буде у Першій лізі на наступний сезон. Тож усі розуміють серйозність завдань і ту відповідальність, що лежить на гравцях та тренерах, тому не думаю, що у когось будуть «чемоданні» настрої.

– Як справи із травмованими гравцями?

– Травмовані поступово одужують. Дійсно, у нас був період на зборах, коли команду залишили збірники і довелося грати фактично одним складом, тому тоді отримали пошкодження ведучі гравці – Когут, Кравченко, Польовий. У першому весняному турі із Запоріжжям вони не грали, тому трохи вибилися із ігрового тонусу. Це було помітно сьогодні і по Когуту, і по Польовому. Щодо інших, то Кожушко вже на підході, він буде готовий приблизно за два тижні, а от відновлення Карнози затягується. Ми очікували одні терміни, але там все складніше і не все йде добре. Хоча ми на нього розраховуємо у майбутньому, щоб він повністю відновиться, і надіємося ще допоможе нам у Другій лізі, і щоб ми  мали інформацію наскільки він нам зуміє допомогти у Першій лізі.

– Ваша команда сьогодні виглядала значно швидше суперника. Чим це поясните?
– Команда «Металіст-1925» сформована з гравців більш досвідчених, і при всій повазі до Жданова, або Чередниченка, очікувати, що вони будуть прогресувати у швидкості, – не можна. У нас же є Супряга, Чегурко, Поплавка – багато швидких гравців, і вони просто молодше. І ця різниця у швидкості вона відчувалася, і ми це розуміємо, тому намагалися використовувати наші сильні боки, оскільки боротися з таким суперником нам важко. Інша справа, що свою перевагу у швидкості ми не втілили у голи – нам потрібно було забивати.

– Після ФК «Дніпро» у вас буде ще одна гра, як кажуть, «статусна» – на Кубок з «Динамо». Команда проведе три гри за тиждень. У зв’язку з цим, чи відбудеться ротація складу у цих матчах?

– Завтра у нас вихідний, дочекаємося понеділка і побачимо, як будуть відчувати себе гравці. Лопирьонок точно гру з ФК “Дніпро” пропускає, Польовому потрібен ігровий тонус, а Мемешев на Кубок грати не може, тому ротація звичайно буде. Так, гра з «Динамо» буде статусною і ми докладемо усіх зусиль, щоб пройти далі, але і розуміємо, наскільки серйозний у нас суперник.

Прес-служба СК «Дніпро-1»