Підсумки нічийного контрольного матчу проти «Колхеті-1913» (1:1) підвів головний тренер СК «Дніпро-1» Дмитро Михайленко.

– Ми зараз проводимо матчі фактично двома різними складами, тому по грі вийшли різні тайми, адже після перерви на поле вийшла велика кількість молодих виконавців. Тому, можливо, картина гри була не найкращою, але з іншого боку, ми отримали корисну інформацію по стану наших гравців на цей час. Зараз чудово видно, кому важко, як саме футболісти проявляють характер в непростих ситуаціях, тому є ті, ким ми залишились задоволені, хто у такому становищі добре діяв і брав на себе відповідальність у вирішальних епізодах. Але є і такі, хто в подібних умовах розгубилися. Такі ігри надають змушують замислюватися, що саме нас чекає і на що розраховувати в сезоні.

– Як оцінюєте дії захисту, адже у минулому матчі команда пропустила три голи, а сьогодні  хоча і один, але були досить нервові моменти біля наших воріт?

– В першій грі ми пропустили два м’ячі зі стандартних положень, і ми, звичайно, не були задоволеними діями в обороні, а щодо сьогоднішнього матчу, то у першому таймі все було на хорошому рівні, за винятком попущеного голу, і знову таки після стандарту. З іншого боку, у нас не зовсім вийшла гра в пас, і вихід з оборони в атаку. Це через те, що суперник нас пресингував і діяв за досить цікавою схемою. У другому таймі гра у нас не виходила, але на це є свої причини. В цій грі, повторюся, для нас важливо було, як  саме футболісти проявлять свої бійцівські якості, свій характер. Це було основне. Не так нас цікавив малюнок гри, а те, як у складній ситуації, себе проявлять гравці на тлі більш швидкого і досвідченого суперника.

– Хто стане наступним суперником команди?

– 11 лютого зіграємо з бухарестським «Рапідом».

Прес-служба СК «Дніпро-1»