Післяматчеве інтерв’ю головного тренера СК «Дніпро-1» Дмитра Михайленка:

– Дмитро Станіславович, сьогодні був своєрідний експеримент зі складом. Як оцінити дії  хлопців, які мають небагато ігрового часу в сезоні?

– Звичайно, ми сьогодні засмучені і грою, і результатом. З іншого боку ми бачимо, наскільки важко дається молоді рівень навіть Другої ліги, і це підтвердження того, що ми спостерігаємо на тренуваннях. Зараз потрібно спокійно прийняти цей результат і провести чотири гри, що залишились, після чого робити вже якісь висновки, оскільки у Першій лізі таких команд, як «Реал Фарма» вже не буде. Нам потрібно мати команду бійців, яка буде вирішувати серйозні завдання.

– Команда взагалі сьогодні не бал здалеку. Так, не було сьогодні Кравченка і Польового, але їх роль на себе ніхто не взяв?

– Дійсно, не було Кравченка і Польового, а з тих, хто сьогодні був на полі, ударом здалеку володіють мало гравців. Це, по-перше, а по-друге, щоб вдарити здалеку, потрібно вийти на ударну позицію, а група атаки  це робила дуже мало, за виключенням Сніжка, який сьогодні дуже виділявся. Тож, сьогодні ми побачили різницю рівня між ним та іншими гравцями. Так, можна сказати, що провалили гру, але просто такий поточний рівень тих виконавців, який був на полі. Те, що ми не можемо навіть проти такої команди вийти на ударну позицію, важко створюємо моменти, і виникають питання агресії та рівня перш за все.

– Щойно ми спілкувалися із Сніжком, він до своєї гри має масу запитань, хоча видно, наскільки хлопець прогресує.

– Так, у нього до своєї гри завжди багато запитань, він багато аналізує, розбирає і власні дії, і командні, ставить багато питань, і, на мій погляд,  його прогрес пов’язаний із цими його якостями. Він удосконалюється, стає краще, а от інші молоді гравці, такого явного стрибка не зробили, як ті ж Супряга та Сніжко. Тому ми радіємо його прогресу, але у футболі до цього треба відноситись спокійно, адже нерідко буває, коли талановиті гравці з Академії не можуть зіграти ні в Першій, ні у Другій лігах. Зараз ми просто приймаємо ситуацію, а висновки будемо робити у міжсезоння.

– На фанатських форумах називають п’ять-шість прізвищ, які, на думку вболівальників, не допоможуть СК «Дніпро-1» у Першій лізі. Ви можете, навіть без прізвищ, але хоча б назвати цифру, скільки з поточного складу команди не потраплять до заявки у Першій лізі?

– Ніяких цифр не буде. Так, нам потрібно підсилюватися і сьогоднішня гра нам це показала. Ми і по ходу сезону бачили наші проблеми.  Ми будемо підсилюватися, нам потрібен запас міцності, і у кожному гравці, що з нами залишиться, ми повинні бути впевнені. Ми не можемо тримати в команді людей, що не відповідають рівню Першої ліги. Тому, для всього свій час. Наприкінці сезону ми сядемо і проаналізуємо, хто нам допоможе, а хто ні.

Прес-служба СК «Дніпро-1»